Kto ich rozpoznaje?

Kamery monitoringu sklepów zarejestrowały kolejnych złodziei. Widać na nich osoby, które wybierają artykuły po czym wychodzą bez zamiaru zapłaty. Bezczelni i wyrachowani często wybierają towar o wartość poniżej progu przestępstwa. Niejednokrotnie wykorzystują niewłaściwie zabezpieczenie przed kradzieżą, brak pracowników ochrony, słabą jakość kamer i zajętych pracą sprzedawców. Nie pozwólmy aby złodzieje pozostali bezkarni. Sprawcy dotąd nie zostali przez nas rozpoznani dlatego liczymy na Waszą pomoc. Informację można przekazać telefonicznie i anonimowo.

Jedna z kamer zarejestrowała kradzież artykułów spożywczych w postaci karczku, boczku i 3 butelek markowej whiskey. Można pomyśleć, że dwaj młodzi mężczyźni postanowili zrobić „zakupy” na grilla.

Po wybraniu towaru wyszli przez drzwi przeznaczone do wejścia do sklepu. Do tej kradzieży doszło przy ul. Samsonowicza. W tej sprawie informację można anonimowo przekazać do oficera dyżurnego III Komisariatu Policji w Lublinie tel. (81) 535-58-00.

Kolejny złodziej postanowił zabrać dwie butelki whiskey. Po wzięciu towaru przeszedł po prostu obok zaskoczonej kasjerki i wyszedł ze sklepu. Do tej kradzieży doszło przy ul. Gospodarczej.

Jeżeli rozpoznajecie bezczelnego złodzieja prosimy o informację pod nr tel. (81)535-46-61.

Inny złodziej to mężczyzna gustujący w markowych perfumach. Ze sklepu znajdującego się w galerii handlowej przy al. Spółdzielczości Pracy zabrał najpierw dwie sztuki perfum i wyszedł. Po chwili jednak wrócił i zabrał kolejną sztukę. Sprawę tej kradzieży prowadzą policjanci z V komisariatu. Informację można przekazać pod nr tel. (81) 535-47-00.

Wiele tego typu kradzieży zostało wyjaśnionych dzięki Waszej pomocy. Nasza skuteczność niejednokrotnie zależy więc od Was, czyli osób które codziennie przestrzegają prawa i zasad współżycia społecznego.

Redakcja

leave a comment

Create AccountLog In Your Account