Współczesne problemy zarządzania i bezpieczeństwa

Możliwość komentowania Współczesne problemy zarządzania i bezpieczeństwa została wyłączona

Władze akademickie Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej mają zaszczyt zaprosić na Trzecią Międzynarodową Konferencję Naukową „Współczesne problemy zarządzania i bezpieczeństwa”, która odbędzie się w dniach 10-12 stycznia 2018 r., w Kościelisku-Zakopanem.

„BEZPIECZEŃSTWO – WIELORAKIE PERSPEKTYWY”

Możliwość komentowania „BEZPIECZEŃSTWO – WIELORAKIE PERSPEKTYWY” została wyłączona

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza na X Międzynarodową Konferencję Naukową „BEZPIECZEŃSTWO – WIELORAKIE PERSPEKTYWY”. Tematem przewodnim konferencji będzie „Idea powszechnego obowiązku obrony Ojczyzny wobec wyzwań XXI wieku.”

VII Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego

Możliwość komentowania VII Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego została wyłączona

Od 4 do 6 października Hotel Dębowiec w Bielsku-Białej gościć będzie wiele znakomitych głów zajmujących się na co dzień bezpieczeństwem tak szeroko pojętym jak tylko się da.

ZAMEK zjazd menedżerów ds. bezpieczeństwa

Możliwość komentowania ZAMEK zjazd menedżerów ds. bezpieczeństwa została wyłączona

Zapraszamy do udziału w  V zjeździe menadżerów ds. bezpieczeństwa ZAMEK „Systemy inteligentne w ochronie gospodarki”. Podejmiemy sprawę ochrony przedsiębiorstw i instytucji w dobie rozwoju Internetu Rzeczy. Jak zapewnić bezpieczeństwo infrastrukturze przemysłowej oraz infrastrukturze krytycznej w świecie czujników i Przemysłu 4.0?

ECONSEC TECH

Możliwość komentowania ECONSEC TECH została wyłączona

w dniu 26 września br. w Warszawie w Hotelu Marriott odbędzie się najbliższa edycja Konferencji Technicznej ECONSEC TECH organizowanej w ramach cyklu konferencji Akademia ECB poświęconych obszarom bezpieczeństwa. Temat przewodni najbliższej edycji brzmi:. BEZPIECZEŃSTWO INFRASTRUKTURY PRZEMYSŁOWEJ I ENERGETYCZNEJ – ASPEKTY PRAWNE I TECHNOLOGICZNE. ROLA MECHANIZMÓW SZTUCZNEJ INTELIGENCJI  

III Gunners CUP – Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej

Możliwość komentowania III Gunners CUP – Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej została wyłączona

Już  drugiego września tego roku odbędzie się trzeci GC  w Ozorkowie.

Create AccountLog In Your Account