AirLive SmartCube 300W – inteligentna kamera idealna do zastosowań w Twojej firmie

Firma AirLive zaprezentowała inteligentną kamerę SmartCube 300W z funkcją liczenia ludzi, która poprawia zarządzanie sklepem i sprawia, że inteligentny dom staje się jeszcze mądrzejszy. orzystanie z kamery ułatwiają wbudowane scenariusze zastosowań, a konfigurację można przeprowadzić za pomocą urządzeń mobilnych z systemami Android/iOS.cover

Rozwiń swój biznes

Gdy klient pojawi się przed drzwiami sklepu, SmartCube 300W automatycznie odtworzy nagrany dźwięk, a także poinformuje Cię o tym za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki dwukierunkowej komunikacji audio, możesz zareagować informując klienta o planowanej godzinie otwarcia sklepu – to działa tak, jak rozmowa przez telefon.

2

Kamera wyposażona została w inteligentne funkcje IVS, które umożliwiają rozpoznawanie  twarzy czy zliczanie klientów. Pod koniec dnia kamera wysyła Ci dzienny raport informujący o liczbie osób, które odwiedziły Twój sklep.

3j

Inteligentne funkcje zwiększają również bezpieczeństwo. E-Fence to elektroniczna funkcja, która jest w stanie wykryć przekroczenie wcześniej ustalonych granic na monitorowanym obrazie i uruchomić alarm w przypadku wejścia do lub opuszczenia zaznaczonej strefy.

SmartCube 300W wyposażona została w czujnik temperatury i wilgotności – w aplikacji mobilnej, na jednym ekranie wraz z podglądem obrazu uzyskasz informacje odnośnie temperatury i wilgotności. Funkcja okaże się przydatna w sklepach, a także w miejscach takich jak szklarnie, magazyny, piwnice.

1

Kamera wyposażona została w 10 diod IR LED, które umożliwiają nagrywanie w nocy. Mechaniczny filtr podczerwieni zapewni wierność kolorów podczas dnia. Czujnik PIR Szybko i dokładnie wykrywa ludzi oraz umożliwia automatyczne nagrywanie po wykryciu ruchu.

Tryb korytarza pozwala na wygodne nagrywanie w miejscach takich jak hole, korytarze i klatki schodowe.

Aplikacja mobilna

Kamera SmartCube 300W już z samego założenia ma ułatwiać mobilne zarządzanie biznesem, dlatego producent dużo wysiłku włożył w stworzenie dobrej, spełniającej wszystkie potrzeby użytkownika aplikacji mobilnej. Z poziomu aplikacji możesz na żywo podglądać obraz z kamery, zmieniać ustawienia oraz przeglądać zapisane materiały.
Aplikacja dostępna dla systemów Android oraz iOS.

Planowana dostępność w polskiej dystrybucji: kwiecień 2016.
Sugerowana cena detaliczna: 165 euro.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Procedury w BOR

śr. mar 16 , 2016
– Procedury wydłużały okres przydatności opon ponad czas, który jest w instrukcji przekazanej przez producenta samochodu – powiedział minister Mariusz Błaszczak w TVN 24 odnośnie ustaleń zespołu w BOR, który badał incydent z udziałem prezydenckiej limuzyny.
dokumenty2

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa