Axis Communications z nowym Dyrektorem Regionalnym na Europę Wschodnią

Magnus Zederfeldt został nowym Dyrektorem Regionalnym na Europę Wschodnią w Axis Communications. Od września b.r. będzie odpowiadał m.in. za rozwój biznesu i wzmacnianie relacji z partnerami Axis w tej części Starego Kontynentu. Jednocześnie, nadal pozostanie odpowiedzialny za rozwój biznesu firmy w obszarze sieciowych systemów audio.

Magnus Zederfeldt zastąpi na stanowisku Annę Forsberg sprawującą obecnie funkcję wiceprezesa sprzedaży w regionie EMEA, odkąd pełniąca te zadania wiceprezes Verena Rathein przebywa na urlopie macierzyńskim.
Magnus Zederfeldt jest związany z Axis Communications, światowym liderem rynku sieciowych systemów wizyjnych, od 2008 r. Przez ostatnich pięć lat pełnił funkcję Dyrektora Regionalnego odpowiedzialnego za rejon Południowej Azji i Pacyfiku. Od 2018 r. jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Sieciowych Systemów Audio jest również odpowiedzialny za rozwój tego segmentu oferty Axis. Rynek ulega ciągłym zmianom. Rozwiązania stają się coraz bardziej inteligentne, ale jednocześnie coraz bardziej złożone. Naszą rolą jest pomóc klientom w zrozumieniu, jakie możliwości dają im najnowsze technologie w dziedzinie sieciowego monitoringu i rozwiązań audio, aby potrafili wykorzystywać te innowacje w jak najbardziej efektwyny sposób. – mówi Magnus Zederfeldt. Aby było to możliwe, musimy wciąż rozbudowywać nasz ekosystem partnerski, wzmaniać relacje z naszymi obencymi pratnerami i wspólnie z nimi tworzyć rozwiązania, których potrzebują nasi klienci. Dlatego, od lat inie tylko doskonalimy nasze produkty, ale przede wszystkich opracowujemy kompleksowe rozwiązania w obszarze analityki wideo, sieciowych systemów audio czy kontroli dostępu. – dodaje Zederfeldt.

W latach 2010-2014 Magnus Zederfeldt był odpowiedzialny za program partnerski Axis, w tym za zarządzanie relacjami z globalnymi partnerami firmy. Wcześniej odpowiadał również za organizację sprzedaży w krajach nordyckich. Magnus Zederfeldt ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem. Zanim dołączył do zespołu Axis, pełnił funkcję Global Sales & Marketing Leader w firmie Johns Manville AB. Odpowiadał również za sprzedaż i marketing w firmach z branży technologicznej, takich Anoto AB czy Ericsson Mobile Communications AB.

Zederfeldt ukończył Uniwersytet w Lund na kierunku ekonomia biznesu. Jest również absolwentem Uniwersytetu San Francisco na kierunku media masowe.

 

Informacje o Axis Communications
Axis oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego
i bezpieczniejszego świata. Jako światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, Axis wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami, dostarczając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na istniejące, jak i nowe rynki. Axis zatrudnia około 3143 dedykowanych pracowników w ponad 50 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad 90 000 partnerów. Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Dostajesz e-maila: Twoje urządzenie zostało zainfekowane.

czw. wrz 12 , 2019
Dostałeś list o treści: Cześć, jestem hakerem i programistą, mam dostęp do twojego konta: Gucio@op.pl. Twoje urządzenie zostało zainfekowane moim złośliwym oprogramowaniem, ponieważ przeglądarka nie została zaktualizowana / naprawiona. W twoim przypadku wystarczy odwiedzić witrynę, na której znajduje się mój iframe, aby automatycznie zostać zainfekowanym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej […]
Obowiązki detektywa

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa