Azetti dostępne w Polsce

AzettiChciałbyś obsługiwać walkie-talkie poprzez swojego smartfona? Teraz jest to możliwe i bardzo proste do wykonania dzięki firmie HTS-HIGH TECH STUDIO, która jest dystrybutorem usługi Azetti w Polsce.

Aplikacja Azetti jest profesjonalnym klientem Push To Talk (PTT) i jest zgodna ze standardem OMA. Aplikacja współpracuje ze smartfonami w takie sposób że przekształca je w Walkie Talkie lub CB Radia. Wystarczy nacisnąć przycisk i każdy może usłyszeć co mówisz za pośrednictwem np. doskonałego urządzenia jakim jest HTronicS PTT-600. Cała funkcjonalność tej aplikacji działa w czasie rzeczywistym, a wszyscy użytkownicy słyszą twój głos natychmiast, gdy tylko naciśniesz przycisk. Aplikacja idealne sprawdza się w firmach ochrony, gdzie pracownicy ochrony mogą w pełni korzystać z jej funkcjonalności.

UWAGA: Aplikacja wymaga aktywacji konta push to talk. Jeśli nie masz konta skontaktuj się z  HTS-HIGH TECH STUDIO.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Skazani za brak udzielenie pomocy przedlekarskiej

śr. kwi 6 , 2016
W kwietniu 2012 roku przy ul. Lipowej w klubie Prognozy jeden z klientów został uderzony przez pracownika ochrony, po czym upadł na chodnik uderzając głową o podłoże. Skutkiem uderzenia była śmierć mężczyzny. Niestety pozostali pracownicy ochrony pomimo prawnego obowiązku nie udzielili pomocy poszkodowanemu.  
kajdanki

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa