Chcieli mieć czyste zęby… ochrona przeszkodziła

Doszło do zatrzymania 3 mężczyzn, którzy wspólnie okradali sklepy. Do ich łupów zalicza się 60 sztuk past do zębów oraz 21 sztuk odświeżaczy powietrza. Łączna wartość skradzionego towaru szacuje się na ok 1000zł. Wiadomo, że kradzieży dokonywali  Andrzej B.-52 lata, Jakub R.-23 lata oraz Dominik Ł.-18 lat już dziś mężczyźni usłyszą zarzuty.

telefonlaptop

 

Do ujęcia doszło ok. godz. 15 w jednym z marketów. Wezwany przez pracowników ochrony patrol policji  zastał na miejscu trzech mężczyzn którzy próbowali wynieść z marketu wcześniej wspomniane artykuły chemiczne oraz środki czystości.
Funkcjonariusze doszli do wniosku, że złodzieje w pierwszej kolejności wkładali rzeczy do sklepowego wózka, a dopiero potem dzielili łupy między sobą chowając je do plecaków. Mieli oni na celu wynieś towar ze sklepu niestety cała akcja nie poszła po ich myśli, gdyż kradzież udaremniła sklepowa ochrona. Doszło do zatrzymania całej trójki.

Funkcjonariusze policji przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i dziś po zebraniu potrzebnych materiałów dowodowych zostaną zatrzymanym  postawione zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.waw.pl

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Skuteczność sklepowej ochrony zadziwia

pt. sty 9 , 2015
Stargardzcy policjanci zaledwie w ciągu jednej doby przeprowadzili aż siedem interwencji wobec sprawców kradzieży sklepowych. Wszyscy ujęci zostali przez ochroniarzy pracujących w obiektach handlowych.
kajdanki1

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa