Chcieli mieć czyste zęby… ochrona przeszkodziła

Chcieli mieć czyste zęby… ochrona przeszkodziła

9 stycznia 2015 0 przez Redakcja

Doszło do zatrzymania 3 mężczyzn, którzy wspólnie okradali sklepy. Do ich łupów zalicza się 60 sztuk past do zębów oraz 21 sztuk odświeżaczy powietrza. Łączna wartość skradzionego towaru szacuje się na ok 1000zł. Wiadomo, że kradzieży dokonywali  Andrzej B.-52 lata, Jakub R.-23 lata oraz Dominik Ł.-18 lat już dziś mężczyźni usłyszą zarzuty.

telefonlaptop

 

Do ujęcia doszło ok. godz. 15 w jednym z marketów. Wezwany przez pracowników ochrony patrol policji  zastał na miejscu trzech mężczyzn którzy próbowali wynieść z marketu wcześniej wspomniane artykuły chemiczne oraz środki czystości.
Funkcjonariusze doszli do wniosku, że złodzieje w pierwszej kolejności wkładali rzeczy do sklepowego wózka, a dopiero potem dzielili łupy między sobą chowając je do plecaków. Mieli oni na celu wynieś towar ze sklepu niestety cała akcja nie poszła po ich myśli, gdyż kradzież udaremniła sklepowa ochrona. Doszło do zatrzymania całej trójki.

Funkcjonariusze policji przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i dziś po zebraniu potrzebnych materiałów dowodowych zostaną zatrzymanym  postawione zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.waw.pl