Chuango AW1 – zabezpiecz swój dom z łatwym w konfiguracji i obsłudze systemem alarmowym WiFi

Chuango AW1 – zabezpiecz swój dom z łatwym w konfiguracji i obsłudze systemem alarmowym WiFi

20 czerwca 2016 0 przez Redakcja

Czy system alarmowy musi być skomplikowanym urządzeniem, którego montaż i konfiguracja zabierze wiele cennego czasu? Chuango Corporation to firma specjalizująca się w systemach alarmowych, z którymi poradzi sobie każdy. Producent deklaruje nawet, że cała konfiguracja takiego systemu zajmie dosłownie kilkanaście minut. System alarmowy Chuango AW1 udowadnia, że nie są to puste słowa.

AW1 01

Pełna obsługa za pomocą aplikacji mobilnej

System alarmowy Chuango AW1 został zaprojektowany zgodnie z ideą Plug&Play. Po prostu podłącz go do prądu, pobierz darmową aplikację, skonfiguruj WiFi i sparuj akcesoria ze stacją bazową. Wszystkie ustawienia systemowe takie jak głośność syreny alarmowej, czas, opóźnienie wejścia i wyjścia, reakcje czujników i wiele innych skonfigurujesz za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.

AW1 02 pl

Jak to działa w praktyce?

“System alarmowy używa naszej domowej sieci Wi-Fi po to, abyśmy mogli zarządzać nim z poziomu aplikacji mobilnej, a także otrzymywać powiadomienia. Stan systemu “wyprowadzany” jest na zewnątrz, a więc działa to także poza naszą siecią Wi-Fi. Kontrolować urządzenie możemy z dowolnego miejsca na świecie. System alarmowy możemy kontrolować z wielu aplikacji zainstalowanych na wielu smartfonach.
Aplikacja mobilna wykonana jest naprawdę bardzo dobrze. Za jej pomocą możemy uzbrajać i rozbrajać system, a także dostosowywać takie szczegóły jak godziny alarmu, opóźnienie wyjścia z domu, dodawać nowe akcesoria, otrzymywać powiadomienia i wiele wiele innych. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Z czujnikami bezprzewodowymi system alarmowy komunikuje się za pomocą częstotliwości radiowej 315 i 433 MHz. Każdy czujnik wyposażony jest w baterię. Informacje o niskim stanie akumulatora któregoś z czujników wysyłane są do stacji bazowej, która odpowiednie alerty wyświetla potem w aplikacji mobilnej.

Ze stacją bazową sparowanych może być do 30 czujników bezprzewodowych i 10 pilotów zdalnego sterowania, które dokupić można osobno. Nie jesteśmy zatem ograniczeni tylko do zestawu początkowego a system można skalować do swoich potrzeb.”

AW1 03 pl

Fragment recenzji opublikowanej na łamach dobreprogramy.pl
http://bit.ly/1sHwuSn

AW1 04pl
Powiadomienia w czasie rzeczywistym

Kiedy alarm systemu AW1 zostanie wyzwolony, zostaniesz o tym poinformowany za pomocą głośnej syreny alarmowej, a także powiadomienia push na ekranie Twojego smartfona.

Strażnik domu 24/7

W przeciwieństwie do ludzi, AW1 zawsze czuwa i nigdy nie zdarza mu się zasnąć. Zapasowa bateria pozwala na 20 godzin pracy w razie awarii prądu lub jego celowego odcięcia.

AW1 06 pl

To proste jak odliczenie do trzech!

Bez kabli, bez zamieszania. Jak przystało na XXI wiek cały system działa bezprzewodowo co daje Ci nieograniczone możliwości rozmieszczenia czujników takich jak czujniki otwarcia drzwi/okien, czujniki ruchu PIR, a nawet wykrywacze gazu, wody, rozbitego szkła i dymu. Wszystkie czujniki z łatwością zainstalujesz za pomocą silnej dwustronnej taśmy 3M.

O firmie Chuango

Firma Chuango została założona w Fuzhou w Chinach w 2001 r i specjalizuje się w bezprzewodowych technologiach dla inteligentnych domów – począwszy od łatwych w montażu systemach alarmowych, a kończąc na systemach zarządzania energią i monitorowaniem stanu zdrowia. Firma rozwinęła się gwałtownie w ciągu ostatnich 15 lat i rozszerzyła swoją działalność na cały świat, aby przyspieszyć proces projektowania i produkcji swoich rozwiązań.
Więcej informacji: www.chuango.eu