CU-720IR – Kamera IP z pasywnym PoE do monitoringu w dzień i w nocy

AirLive CU-720IR to niewielka kamera do ciągłego monitoringu w dzień i w nocy, która jest łatwa w instalacji i obsłudze. Idealnie nadaje się do nadzoru dzieci i osób starszych a także całodobowego monitoringu domu.

  • Łatwa instalacja Plug-n-Play
  • Obsługa kompresji H.264 oraz MJPEG
  • 30 klatek na sekundę w rozdzielczościach 1280×1024 / 1280×720
  • Diody IR do monitoringu w dzień i w nocy
  • Funkcje WDR, LDC i De-Fog
  • Dwukierunkowa komunikacja głosowa
  • Wykrywanie ruchu, dźwięku i naruszenia kamery
  • Kompatybilność z ONVIF
  • Obsługa wielu zdarzeń

CU-720IR1

Rozdzielczość 1,3-megapiksela i funkcje poprawy jakości obrazu
CU-720IR to 1,3-megapikselowa kamera IP z diodami IR do monitoringu w dzień i w nocy a także funkcjami WDR, LDC (Lend Distorsion Correction) oraz De-fog, które poprawiają jakość obrazu. Ponadto kamera umożliwia wysyłanie wielu strumieni video i obsługuje kompresję H.264/MJPEG oraz dwukierunkową komunikację głosową.

CU-720IR2

Łatwość instalacji
Kamera CU-720IR może być z łatwością zamontowana na ścianie lub suficie przy wykorzystaniu mniejszej ilości okablowania. Dzięki obsłudze pasywnego PoE kamera może pracować przy wykorzystaniu pojedynczego kabla. Inteligentny instalator IP automatycznie wykrywa podłączoną kamerę CU-720IR i przyspiesza cały proces instalacji.

CU-720IR3

12V injektor passive PoE DC w zestawie z kamerą
Uwaga: To urządzenie korzysta z pasywnego PoE 12V. Technologia ta nie jest kompatybilna z PoE 802.3af oraz 802.3at. Proszę nie podłączać kamery bezpośrednio do switcha PoE, ponieważ grozi to uszkodzeniem urządzenia.

Formaty kompresji H.264 oraz Motion JPEG
CU-720IR to kamera IP z pasywnym zasilaniem PoE, która obsługuje kompresję H.264 oraz Motion JPEG, co pozwala na zastosowanie kompresji zmniejszającej wykorzystanie pasma.

Wykrywanie naruszenia kamery
Funkcja wykrywania naruszenia kamery automatycznie uruchamia alarm w przypadku zasłonięcia obiektywu kamery, lub zmiany pozycji obudowy.

CU-720IR4

Obsługa kart microSD o pojemności do 64 GB lub zapis nagrań zdalnie przez sieć
Karty microSD stają się coraz bardziej popularnym miejscem do zapisu nagrań z kamer IP. Po włożeniu karty do slotu i odpowiedniej konfiguracji kamera umożliwia zapis w pamięci lokalnej lub zdalnie przez sieć.

CU-720IR5

Obsługa wielu zdarzeń
Kamera CU-720IR jest w stanie automatycznie uruchomić alarm, lub wysłać plik do dysku NAS, serwera FTP, karty microSD lub przez pocztę e-mail albo serwer HTTP/TCP po wykryciu ruchu, dźwięku, naruszeniu kamery lub utracie łączności z siecią.

CU-720IR6
Aplikacja CamPro Mobile dla iOS i Android
CU-720IR może być obsługiwana przez urządzenia z systemami iOS oraz Android za pomocą aplikacji CamPro Mobile, co umożliwia podgląd obrazu na żywo lub odtwarzanie zapisanych nagrań z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

CU-720IR7

Opcjonalny stojak
ACC-WMK-CU01 to opcjonalny stojak dla kamer CU-720IR oraz CW-720IR. Nowy kształt podstawy umożliwia dopasowanie kamery do różnych instalacji.

CU-720IR8

Redakcja

leave a comment

Create AccountLog In Your Account