Czujna ochrona w sklepie

kajdanki3Zarzut kradzieży markowej odzieży usłyszał 39-letni Marek D. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Ursynowa, tuż po tym, jak został przyłapany przez pracowników ochrony w jednym ze sklepów na Ciszewskiego. Łupem padły cztery t-shirty i sweter o wartości ponad 700 zł. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ursynowa zostali wezwani do jednego z markowych sklepów z odzieżą przy Ciszewskiego. Jak się okazało pracownicy ochrony ujęli tam mężczyznę, który próbował ukraść koszulki i sweter. Pracownik ochrony widział, jak mężczyzna wchodzi do przymierzalni z naręczem ubrań. Wyszedł z niej i opuścił sklep niczego nie kupując. Pracownicy ochrony zaczęli podejrzewać, że mężczyzna coś wyniósł, bo miał ze sobą pokaźny plecak. Skontrolowali więc bagaż mężczyzny, ale nic w nim nie znaleźli. Kiedy chciano skontrolować dokładniej mężczyznę, ten zaczął uciekać i wywiązała się szarpanina, podczas której mężczyźnie wypadła torba przygotowana specjalnie do kradzieży. Z torby wypady też cztery t-shirty i sweter.

Policjanci zatrzymali 39-letniego Marka D. i przewieźli do komisariatu. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży.

Źródło: www.policja.waw.pl

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Smanos w100 – system alarmowy WiFi/PSTN

pon. lip 20 , 2015
Smanos W100 to przyjazny użytkownikom system alarmowy WiFi/PSTN. Do jego zalet należy bardzo łatwa konfiguracja oraz brak mechanicznych przycisków, które z czasem są podatne na awarie. Wystarczy podłączyć przewód PSTN, przeprowadzić szybką konfigurację sieci WiFi i dom staje się bezpieczny. Cały system może być kontrolowany przy pomocy aplikacji mobilnej, w […]
71kxeljjBAL. SL1500

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa