Gazem w pracownika ochrony

kajdankiW minioną sobotę po południu policjant z białostockiej drogówki zatrzymał dwóch młodych mężczyzn, którzy chwilę wcześniej próbowali ukraść alkohol ze sklepu i opryskali gazem interweniującego pracownika ochrony. 26 i 27-latek trafili do policyjnego aresztu.

Zaatakowali pracownika ochrony

W sobotę po godzinie 16.00 patrolujący ulice naszego miasta policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zauważył mężczyznę, który wybiegł z jednego ze sklepów spożywczych i na widok jadącego radiowozu podbiegł w jego stronę. Mężczyzna, którym okazał się pracownik ochrony sklepu, powiedział, że chwilę wcześniej dwóch młodych mężczyzn próbowało ukraść alkohol, a w chwili, gdy interweniował, jeden z rabusiów prysnął w jego kierunku gazem.

Napastnicy wybiegli ze sklepu nie zdążywszy zabrać alkoholu i wsiedli do stojącego akurat na pobliskim przystanku autobusu komunikacji miejskiej. Mundurowy natychmiast ruszył za wskazanym autobusem i dał kierowcy sygnał do zatrzymania. W pojeździe byli dwaj opisywani przez pracownika ochrony napastnicy. Funkcjonariusz zatrzymał 26-letniego mężczyznę i jego o rok starszego kolegę. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Teraz białostoccy policjanci ustalają szczegóły dotyczące postępowania napastników.

Źródło: www.bialystok.policja.gov.pl

Redakcja

leave a comment

Create AccountLog In Your Account