Jak połączyć bezpieczeństwo i automatyzację

Bezpieczeństwo w biznesie to pojęcie, które obejmuje wiele wyzwań, przed którymi stoją dziś firmy. Dotyczą one m.in. zabezpieczenia produktów, mienia i miejsc, a także odpowiedniego pakowania towarów, maksymalnie automatyzując ten proces. Sprawdzony partner na tych polach to pewność efektywnych procesów logistycznych. Firma Silny&Salamon dysponuje
30-letnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo w transporcie i logistyce, oraz w automatyzacji procesów pakowania w wielu branżach.

 

Kluczem doboru właściwych rozwiązań jest dobre rozumienie potrzeb klientów biznesowych, dla których istotne są bezpieczeństwo mienia i miejsc, efektywność i automatyzacja pakowania, skuteczne zabezpieczenie towarów w łańcuchu dostaw i zwiększenie wydajności procesów logistycznych.

– Działamy na rynku od 30 lat, a zebrane doświadczenie pozwala nam wykraczać poza bycie dostawcą gotowych produktów. Doradzamy naszym klientom w dwóch głównych obszarach, tj. projektowaniu i wdrażaniu zabezpieczeń, rozwiązujących konkretne problemy oraz w optymalizacji procesu pakowania. Naszą przewagą jest szybkość w działaniu, gdyż dzięki własnej drukarni od razu możemy nadawać indywidualne oznaczenia, kontrolę numeracji, logotyp czy kod kreskowy – mówi Katarzyna Bieńkowska, prezes zarządu firmy.

 

Podkreśla także, że wieloletnie partnerstwo w zakresie maszyn Autobag światowego lidera – amerykańskiej firmy Automated Packaging Systems powoduje, że firma dostarcza klientom narzędzia, które nie tylko automatyzują pakowanie, ale też znacząco skracają ten proces, eliminując niektóre etapy, ponieważ umożliwiają bezpośrednie naklejanie etykiet i indywidualny nadruk na każdym worku.

 

Więcej niż zabezpieczenia

Pierwszym etapem jest analiza przedwdrożeniowa, w tym zbadanie potrzeb w zakresie bezpieczeństwa, a następnie indywidualny dobór rozwiązań. Dzięki takiemu podejściu produkty i usługi S&S zapewniają klientom poczucie pewności, że towary i miejsca są zabezpieczone przed manipulacją, nieuprawnionym wejściem czy kradzieżą.

 

Produkty firmy Silny&Salamon, takie jak plomby plastikowe czy metalowe, są idealne do zabezpieczania środków transportu, pomieszczeń, boxów, szaf i worków. Z kolei plomby butelkowe i linkowe, a także zabezpieczanie kontenerów transportowych, są doceniane przez firmy, działające w branży TSL. Ci klienci korzystają również z elektronicznych plomb, które pozwalają śledzić dostawy w czasie rzeczywistym, a w energetyce, plomby RFID umożliwiają odczyt z odległości danych z plomby i szybką inwentaryzację liczników.

 

Firmy, które świadczą usługi pocztowe, kurierskie, bankowe czy podmioty z administracji publicznej, docenią bezpieczne saszetki i torby, umożliwiające przechowywanie i transport gotówki, dokumentów i innych wartościowych przedmiotów. Z kolei plomby naklejkowe, w postaci samoprzylepnych etykiet, są niezbędne tam, gdzie nie ma możliwości tradycyjnego plombowania – dobrze sprawdzą się w branży retail i magazynowej. Natomiast energetyka, przemysł rafineryjny i chemiczny, skorzystają z funkcjonalności specjalnych plomb do zaworów, liczników i innych urządzeń pomiarowych. Ofertę S&S dopełniają zamknięcia przemysłowe, spożywcze oraz druciki w powłoce HDPE do kształtowania maseczek medycznych, by te odpowiednio przylegały do twarzy.

 

Szybko i wygodnie

Zwiększenie wydajności pakowania czy poprawa estetyki opakowań to wyzwania, z którymi mierzy się  wiele firm, szczególnie działających w kanale e-commerce. Odpowiedzią może być oferta Silny&Salamon, wyłącznego dystrybutora maszyn APS Autobag. Szybkość pakowania to jedna z zalet tych urządzeń, która obok takich cech, jak niewielki rozmiar czy możliwość łatwej zmiany worka na inny typ, na tym samym urządzeniu, powodują, że są łatwo adaptowalne do bieżących potrzeb użytkownika.

 

Firma oferuje urządzenia do pakowania w gotowe worki na rolce, które sprawdzą się m.in. w branży e-commerce, meblarskiej, przemyśle elektrotechnicznym czy farmaceutycznym, a także maszyny do pakowania przemysłowego (nie spożywczego). Dopełnieniem są urządzenia do liczenia i ważenia drobnych elementów z dużą dokładnością i oryginalne, personalizowane, worki na rolce. W wirtualnym showroomie na stronie http://www.pakowanie.biz można zapoznać się z działaniem poszczególnych maszyn. Co ważne, przed decyzją o zakupie maszyny, klient może ją przetestować w rzeczywistym środowisku pracy.

 

O firmie Silny&Salamon

Silny&Salamon Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1989 roku jako mała rodzinna firma handlowa, której celem było wprowadzenie nowoczesnych sposobów pakowania, zamykania i zabezpieczania produktów. Dziś to sprawdzony partner w biznesie, zapewniający skuteczne rozwiązania w transporcie, logistyce i procesach produkcyjnych. Wielu klientów jest związanych z firmą ciągłą współpracą od wielu lat, należą do nich m.in.: Grupa Azoty, Carrefour, Poczta Polska czy Neuca.
Więcej informacji o firmie znajduje się na www.plomby.biz i www.pakowanie.biz oraz na profilach LinkedIn: Silny & Salamon Sp. z o.o. (profil główny) i Silny & Salamon – wyłączny dystrybutor APS Autobag.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Co to jest intuicja detektywa?

czw. gru 3 , 2020
Co to jest intuicja detektywa? Bezdyskusyjnie większość ludzi jest zniewolona przez własny umysł. Dlatego bardzo rzadko czuje impulsy swej intuicyjnej wiedzy. Mam na myśli cichy głos serca/intuicji. Co to jest intuicja detektywa? Bezsprzecznie umysł sam w sobie jest głośny. Ponieważ kocha robienie hałasu, podkręcanie decybeli. Oczywiście umysł kombinuje jak ilością […]
Co mówimy detektywowi?

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa