Jak systemy bezpieczeństwa optymalizują zarządzanie biurowcem?

Unicard SA został Brązowym Partnerem  12-tego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN, które odbędzie się w dniach 11-12.09 2014 w jednym z najciekawszych obiektów hotelowych w Polsce- Hotelu **** Arłamów.  Celem SPIN jest tworzenie warunków sprzyjających wymianie wiedzy i doświadczenia pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami oraz ekspertami.

karta

 

Zainteresowanie tegoroczną imprezą przerosło oczekiwania  samych organizatorów, rejestracja na tą imprezę zakończyła się już w połowie sierpnia.

Firma UNICARD SA jest producentem oraz integratorem systemów bezpieczeństwa i automatyki budynkowej.  Podczas SPIN-u wystąpi także w roli dostawcy technologii wspierającej rejestrację uczestników i głosowanie na najlepsze stoisko. Na wrześniowej edycji SPIN-u uczestnicy, partnerzy i sponsorzy  otrzymają karty zbliżeniowe Mifare 1kB, które  będą  jednym z istotnych elementów tych procesów.
UNICARD pokaże na swoim stoisku, że kontrola dostępu to nie tylko rozwiązanie do biur czy zakładów przemysłowych, ale także nowoczesne i bezpieczne zarządzanie parkingiem. Zaprezentujemy system kontroli dostępu działający na podstawie rozpoznawania tablicy rejestracyjnej. Na stoisku można będzie również oglądnąć krótki film reportażowy z wdrożenia w Jagiellońskim Centrum Innowacji, który pokaże jak zapewnić bezpieczeństwo i zoptymalizować zarządzanie nowoczesnym biurowcem.

Firma UNICARD SA dostarcza zintegrowane systemy zarzadzania osobami i obiektami, bazujące na automatycznej.  Oferta Unicard oparta jest na oprogramowaniu własnej produkcji oraz szerokiej gamie rozwiązań produkowanych przez światowych liderów branży systemów bezpieczeństwa.

Zakres działania firmy obejmuje:

– Doradztwo i projektowanie systemów
– Integrację kompletnych systemów
– Produkcję urządzeń i oprogramowania
– Wdrożenia, wsparcie techniczne, serwis oraz dostawa materiałów eksploatacyjnych

Budujemy dla naszych Klientów dedykowane rozwiązania biznesowe.

http://www.unicard.pl

http://kontrolabiznesu.pl

Redakcja

leave a comment

Create AccountLog In Your Account