Kongres Security w Płaskiej

W dniach 9-11 czerwca 2016 roku odbędzie się już ósmy „Kongres Security w Płaskiej” – unikalne i najprawdopodobniej jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. Z pewnością możemy stwierdzić, iż jest to najlepsza impreza biznesowo-towarzyska polskiej branży bezpieczeństwa.

8KSP2016 logo

Zdecydowanie jest to okazja do spotkania bardzo wielu wpływowych osób zajmujących się bezpieczeństwem ze strony zarówno oferujących usługi i produkty, jak i korzystających z nich.

Kongres posiada swój elitarny charakter, który od lat skupia wokół siebie ludzi ściśle związanych z rynkiem security oraz osoby, które są ekspertami w tejże branży.

 

Misją „Kongresu Security w Płaskiej” jest zwiększanie znaczenia bezpieczeństwa w Polsce poprzez spotkania osób decyzyjnych w branży wraz z innymi grupami powiązanymi z nią, co jednocześnie powoduje, że impreza ta jest unikalna na skalę kraju a być może i Europy. Z informacji uzyskanych od uczestników poprzednich kongresów wiemy, że wydarzenie to jest obowiązkową pozycją w ich kalendarzu.

 

W ciągu ostatnich edycji kongresu liczba uczestników wynosiła ponad 90 osób, reprezentujących 40 firm, jednocześnie należy zaznaczyć, iż z roku na rok (od 8 lat) liczba uczestników sukcesywnie rośnie. Świadczy to o tym, że eksperci, fachowcy oraz osoby decyzyjne w branży są zainteresowane tego typu imprezą.

Więcej informacji na temat kongresu można uzyskać wysyłając zapytanie pod adres: info@securitykongres.pl

Redakcja

leave a comment

Create AccountLog In Your Account