Krzysztof Bartuszek nowym Prezesem Securitas w Polsce

miastoZarząd Securitas Security Services Europe informuje, że w dniu 2 listopada 2015 r. funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora Zarządzającego w Spółkach Securitas w Polsce objął pan Krzysztof Bartuszek, który dotychczas pełnił rolę Pełnomocnika Zarządu oraz Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

Krzysztof Bartuszek dysponuje szeroką wiedzą z zakresu nowych technologii, usług wyspecjalizowanej ochrony fizycznej oraz monitoringu. W dotychczasowej karierze sprawował zarówno funkcje operacyjne jak i związane z marketingiem i rozwojem.

Z branżą ochrony jest związany od 1997 roku. Karierę w Securitas rozpoczął w roku 2001 od stanowiska Menedżera ds. Kluczowych Klientów. W kolejnych latach jako Menedżer Regionalny zarządzał grupą produktów dedykowanych dla klientów detalicznych. Od roku 2005 objął stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju odpowiedzialnego za wdrożenie nowych strategii produktowych oraz za rozwój segmentu klientów kluczowych. Przez cztery lata zarządzał operacjami ochrony mobilnej. Począwszy od 2014 roku przejął odpowiedzialność za inicjowanie i wdrażanie nowych projektów oraz  koordynację strategicznych kontraktów. Z wykształcenia menedżer, absolwent Securitas Management Training, członek Securitas European & Global Accounts Department.

Źródło: www.securitas.com/pl

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Recenzja systemu alarmowego w obudowie budzika – Smanos G310

pon. lis 16 , 2015
Popularność rozwiązań inteligentnego domu ciągle rośnie. Nic dziwnego – postęp sprawia, że urządzenia stają się coraz tańsze i oferują większe możliwości. W tytule artykułu nie ma błędu – opisywany Smanos G310 to połączenie centralki systemu alarmowego, głośnika z bluetooth, radia i budzika w kompaktowej obudowie. Dodatkowo wszystkie funkcje urządzenia mogą […]
rekomendacjapo

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa