Mężczyznę kradnącego alkohol zauważył pracownik ochrony i od razu zainterweniował. Białystok

Białostoccy kryminalni zatrzymali 30-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą, groźby oraz naruszenie nietykalności pracownika ochrony. Mężczyzna dzisiaj usłyszał zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

http://bialystok.policja.gov.pl/po2/akt … antow.html

Wczoraj, tuż przed 8.00, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który w jednym z białostockich sklepów próbował ukraść alkohol, a następnie uciekł. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że mężczyznę kradnącego alkohol zauważył pracownik ochrony i od razu zainterweniował. Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny. Agresor uderzył pracownika ochrony, groził pozbawieniem życia, a następnie uciekł ze sklepu. W wyniku szybkich działań mundurowych, już po kilku godzinach 30-latek został zatrzymany na jednym z białostockich osiedli. Funkcjonariusze ustalili również, że mężczyzna ma związek kradzieżą rozbójniczą, która miała miejsce w poniedziałek w jednym ze sklepów na białostockim osiedlu Dojlidy. 30-latek dzisiaj usłyszał zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 

Wyrazy uznania dla pracownika ochrony za postawę wykazaną na ochranianym obiekcie.

Brawo Policja.

źródło: Ochrona Forum
Kraj • Mężczyznę kradnącego alkohol zauważył pracownik ochrony i od razu zainterweniował. Białystok

doniesienia prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Polsko-francuskie patrole policyjne

wt. sie 27 , 2019
Rozwijanie współpracy międzynarodowej, w tym poprzez organizację patroli międzynarodowych, należy do priorytetowych kierunków działań polskiej Policji.

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa