Miniaturowa kopułkowa kamera IP Full HD

Całodobowy monitoring w wysokiej rozdzielczości
Planet ICA-4200 to sieciowa kamera o wysokiej rozdzielczości do całodobowego monitoringu. Obsługuje ona standardy kompresji H.264, MPEG-4 oraz JPEG przez co zapewnia wysoką jakość obrazu w rozdzielczości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Wbudowany sensor obrazu CMOS, przeznaczony specjalnie do zastosowań w monitoringu, pozwala kamerze ICA-4200 na rejestrowanie obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Kamera ta idealnie nadaje się do zdalnego i dyskretnego nadzoru miejsc takich jak sklepy, banki, hotele, korytarze biurowe, oraz magazyny.

Full HD Resolution s

 

Wyjątkowa jakość obrazu
Oprócz funkcji przetwarzania obrazu, takich jak Wide Dynamic Range (WDR) i 2-Dimensional Noise Reduction (2DNR), Planet ICA-4200 jest w stanie filtrować zbyt intensywne podświetlanie wokół obiektu oraz usunąć szumy z nagrania video. Skutkuje to bardzo jasnym i szczegółowym obrazem, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

2DNR Mode sWDR Mode s

Zaawansowane zarządzenie zdarzeniami
Planet ICA-4200 obsługuje wiele zaawansowanych funkcji, w celu zwiększenia elastyczności nadzoru i możliwości zarządzania zdarzeniami. Zaawansowane funkcje obejmują automatyczną ekspozycję dla poprawy jakości obrazu oraz interfejsy wejścia/wyjścia, służące do podłączenia urządzeń zewnętrznych, takich jak czujniki otwarcia drzwi, czy przekaźniki włączające światło. Użytkownicy mają też możliwość zapisywania nagrań na karcie pamięci, co zapewnia ciągłość monitoringu.

AWB Mode s

Elastyczna instalacja i ogromne możliwości
ICA-4200 wspiera standard IEEE 802.3af PoE i może być zasilana za pomocą switcha z PoE lub mieszacza (injektora) PoE, co eliminuje konieczność instalacji dodatkowego gniazdka zasilającego w miejscu montażu kamery. Kamera jest też zgodna ze standardem ONVIF, co znaczy, że może pracować z innymi, kompatybilnymi urządzeniami. Pozwala to na integrację ICA-4200 z istniejącą już siecią i bezproblemową pracę. Ponadto kamera zawiera 64 – kanałowe oprogramowanie do zarządzania, które ułatwia monitorowanie. ICA-4200 jest kamerą zapewniającą wysoką niezawodność i wydajność.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

MAIB - Migration Audio Interface Box

wt. kwi 21 , 2015
MAIB – Migration Audio Interface Box, po zainstalowaniu w pojeździe, pozwala na sterowanie do trzech urządzeń radiowych zarówno analogowych i cyfrowych za pomocą jednego urządzenia audio. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić przestrzeń wewnątrz pojazdu i optymalizuje operatywność podczas wykonywania zadań.
MAIBSF01EN

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa