Monitoring uchwycił kradzież portfela

Golubsko-dobrzyńscy policjanci zatrzymali 54-letnią kobietę, która przywłaszczyła sobie portfel oraz 1200 złotych, które wypadły z kieszeni jednemu z klientów sklepu. Kobieta usłyszała zarzuty, grozi jej nawet do roku pozbawienia wolności.

kamera16

 

Policja zgłoszenie o zgubieniu portfela otrzymała w sobotę (9.08.2014) około godz. 15:00. Po wyjściu ze sklepu, mężczyzna zorientował się że nie ma portfela, wrócił do sklepu, lecz portfela już nie było.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia zaczęli poszukiwanie od sprawdzenia monitoringu. Monitoring uchwycił kobietę podnoszącą zgubę i wszystko było jasne. Policjanci dzięki dobrej znajomości miasta i ich mieszkańców nie mieli dużych problemów przy odnalezieniu 54-latki. Grozi jej do roku pozbawianie wolności.

 

Żródło: kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Publikacja: Kamila Ogonowska

KWP w Bydgoszczy

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Ochrona prezesa PIS. 1,8 mln zł

niedz. sie 17 , 2014
To jeden z największych wydatków w sprawozdaniu finansowym PiS za ostatni rok. Aż 1,8 mln zł partia Jarosława Kaczyńskiego (65 l.) płaci firmie Grom Group, założonej przez emerytowanych snajperów renomowanej jednostki o tej samej nazwie. Zadanie mają tylko jedno: chronić prezesa PiS
bron

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa