Narkotyki nie umkną przed monitoringiem wizyjnym

Czujność dyżurnego obsługującego monitoring miejski i tym razem nie zawiodła. Wypatrzył on dwóch mężczyzn podejrzanie wyglądających oraz zachowujących się. Spożywali oni alkohol i palili papierosy na terenie jednej z toruńskich szkół. U 22-latka policja znalazła ponad 2,5 grama narkotyków za ten występek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

tracker1

W poniedziałek na toruńskim Rubinkowie dyżurny obsługujący kamerą monitoringu zamontowanej w okolicy szkoły przy ul. Łyskowskiego zaobserwował dwóch podejrzanie wyglądających mężczyzn, którzy palili oraz spożywali alkohol na jej terenie.
Dyżurny zaczął podejrzewać, że poza alkoholem oraz tytoniem mężczyźni mogą posiadać także narkotyki. Kiedy podejrzani oddalili się z terenu szkoły i przechadzali się osiedlowymi alejkami dyżurny nie spuszczał z nich kamery, a jednocześnie wysłał patrol policji, który miał na celu wylegitymowanie mężczyzn. Cała akcja odniosła pożądany efekt, gdyż u jednego 22-latka znaleziono w kieszeni dwa woreczki suszonych roślin. Po wstępnych badaniach okazało się, że była to marihuana.
Mężczyzna bezpośrednio trafił za kratki i usłyszał zarzut posiadania narkotyków i udzielania ich innym osobom. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.gov.pl

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Aktualizacja strony ochronazamniejnizminimum.pspo.eu

pon. sty 12 , 2015
Wraz z nowym rokiem zmieniła się wysokość płacy minimalnej. W roku 2014 wynosiła ona 1680 zł brutto, natomast obecnie wynosi 1750 zł brutto miesięcznie. W związku z tą zmianą na nowo uruchamiamy akcję OCHRONA ZA MNIEJ NIŻ MINIMUM.
czas

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa