Nowa odsłona htsa.com.pl

Firma HTS – HIGH TECH STUDIO wystartowała z nową odsłoną swojej strony internetowej www.htsa.com.pl. Po wejściu na stronę natychmiast można spostrzec nowoczesny design oraz co najważniejsze strona jest bardzo czytelna i przejrzysta.npwyhts

„Nowa odsłona strony internetowej HTS – HIGH TECH STUDIO jest elementem szeroko zakrojonej strategii marketingowej oraz procesu unowocześniania firmy tak aby jeszcze lepiej służyła jej klientom” – mówi Adam Skupiński  Dyrektor Geberealny.

Zaczynając pracę nad nową stroną firma HTS – HIGH TECH STUDIO dużo uwagi zwróciła na to aby osoba wchodząca na stronę bez problemu i w jak najkrótszym czasie znalazła oczekiwaną treść oraz informacje które są jej potrzebne. Na stronie udostępniono m.in. informacje o usługach i dostępnych produktach oraz odnośniki do istotnych informacji związanych z asortymentem w tym łączę do sklepu internetowego radiotelefony.bazarek.pl

Aktualnie strona jest w ciągłej rozbudowie o kolejne informacje dotyczące szerokiego asortymentu oferowanych produktów.

Firma HTS – HIGH TECH STUDIO działa nieprzerwanie od 2004 roku obejmując swoim zasięgiem obszar całego Świata. Firma jest Autoryzowanym Dystrybutorem marek: HQT Science&Technologie Co. Ltd., TITAN, PEI-TEL, EMC-TECHBOARD, LAMBDA ANTENNAS, 3M/Peltor. W ofercie znaleźć moża również sprzęt marki Motorola Solutions, Ceotronics, Selex, DAMM, I-com.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Planet CV7L - Oprogramowanie NVR Lite dla kamer IP z serii E

niedz. gru 13 , 2015
Planet Cam Viever 7-Lite to produkt nowej generacji, przeznaczony do obsługi kamer IP z serii E. Umożliwia ono łatwe tworzenie systemów nadzoru składających się z wielu kamer na średnich i dużych obiektach, a także kontrolowanie i obsługę za pomocą pojedynczego komputera PC.
box CV7L

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa