Nowa odsłona Portalu Ochrony

nowaodslonapoOd kilku dni możemy oglądać nową szatę graficzną serwisu Portal-Ochrony.pl.

Portal-Ochrony.pl w nowej odsłonie wygląda zdecydowanie bardziej nowocześnie i czytelniej niż dotychczas. Treści na stronie głównej jak i podstronach prezentowane są w sposób bardziej przejrzysty co powoduje iż czytelnik szybciej może odnaleźć poszukiwane informacje.

Wprowadzone zmiany mają na celu zwiększenie dynamiki portalu która działa zdecydowanie na korzyść serwisu, obecny layout sprawia wrażenie bardziej przejrzystego niż poprzedni. Zrezygnowano z wielu niedociągnięć w poprzedniej wersji poprzez przeanalizowanie ponad 200 e-maili od czytelników portalu. Za porady od naszych czytelników bardzo dziękujemy.

Portal Ochrony po raz kolejny pokazuje iż chce iść zgodnie z panującymi trendami umożliwiającymi czytelnikowi szybszą analizę treści serwisu.

Jak zapewnia Redaktor Naczelny Tomasz Grabski – „Mam nadzieję iż zmiany jakie nastały w serwisie przypadną do gustu naszym czytelnikom. Mogę również zdradzić że to jeszcze nie koniec ponieważ będą jeszcze przeprowadzone dodatkowe prace kosmetyczne.”

Redakcja

leave a comment

Create AccountLog In Your Account