Nowy kompaktowy interkom od Axis

Axis Communications wprowadza na rynek wytrzymały, wandaloodporny sieciowy interkom wizyjny. Urządzenie AXIS I8016-LVE Network Video Intercom — zaprojektowane z myślą o komunikacji dwukierunkowej, identyfikacji wizyjnej i zdalnej kontroli wejść — idealnie nadaje się do dozoru w trudnych warunkach oświetleniowych, a nawet całkowitej ciemności.

Dzięki wbudowanej kamerze o rozdzielczości 5 MP oraz wyjątkowej jakości dźwięku z redukcją echa i szumów, urządzenie zapewnia niezawodną identyfikację nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Promieniowanie podczerwone umożliwia klarowną identyfikację osób przez 24 godziny na dobę. Ponadto ten wytrzymały, wandaloodporny interkom sieciowy o klasie ochrony IK10 cechuje się łatwą instalacją i mieści się w zwykłych skrzynkach montażowych.

AXIS I8016-LVE Network Video Intercom oparty jest na otwartych standardach i interfejsach oraz umożliwia integrację, stanowiąc idealne uzupełnienie każdego systemu dozoru wizyjnego. Interkom można zintegrować z innymi systemami i rozwiązaniami, na przykład z obszaru zarządzania materiałem wizyjnym, kontroli dostępu oraz łączności VoIP.

 

Najważniejsze cechy:

  • Wysoka jakość wideo i audio
  • Redukcja echa i szumów
  • Łatwa instalacja dzięki technologii PoE
  • Otwarty interfejs umożliwiający integrację z telefonią IP i obsługę SIP
  • Gotowość do montażu na zewnątrz, wandaloodporność, klasa ochrony IK10

 

Kontakt:
Marek Pavlica, Regional Communications Specialist Eastern Europe, Axis Communications
Telefon: + 42 0 734 319 237, E-mail: marek.pavlica@axis.com
Eliza Krysztofiak, Senior Communication Manager, Monday agencja-komunikacji
Telefon: +48 795 116 845, E-mail: e.krysztofiak@mondaypr.pl
Katarzyna Kopka, Project Manager, Monday agencja-komunikacji
Telefon: +48 735 938 504, E-mail: katarzyna.kopka@mondaypr.pl
 
Informacje o Axis Communications
Axis oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego
i bezpieczniejszego świata. Jako światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, Axis wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami, dostarczając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na istniejące, jak i nowe rynki.  Axis zatrudnia około 3143 dedykowanych pracowników w ponad 50 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad  90 000 partnerów. Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland

 

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Badania kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

wt. mar 16 , 2021
Jakiś czas temu jeden z użytkowników naszego forum zapytał o terminy ważności  badań KPZB i wzór dokumentu poświadczającego takie badania. Na szybko nikt nie potrafił odnaleźć takowych danych więc zapytaliśmy KGP oraz MSWiA.

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa