Nowy, kompaktowy rejestrator od Axis

 Axis Communications właśnie wprowadziło na rynek rejestrator Axis S3008 Recorder — łatwe w montażu rozwiązanie do nagrywania obrazu w jakości Ultra HD, które współpracuje z oprogramowaniem do zarządzania materiałem wizyjnym Axis Companion. 

Wysoce wydajny rejestrator Axis S3008 jest wyposażony w przełącznik PoE obsługujący nawet 8 kamer, dysk twardy spełniający wymogi systemów dozoru i łącze gigabitowe do nagrywania wideo w jakości Ultra HD. Ponadto, rozwiązanie poddano intensywnym testom współpracy z szeroką gamą produktów Axis, tak by zapewnić łatwą rozbudowę systemu o dodatkowe urządzenia. Przykładowo, można dołączyć głośniki sieciowe służące do komunikacji z personelem i odstraszania ewentualnych intruzów lub wideodomofony sieciowe umożliwiające identyfikację audiowizualną i zdalną kontrolę wejść.

 

Rejestrator AXIS S3008 Recorder zapewnia dostęp do materiałów wideo z dowolnego miejsca na świecie, dzięki zaawansowanej technologii Axis Secure Remote Access.

 

Najważniejsze cechy Axis S3008 Recorder:

  • Kompaktowy rejestrator z wbudowanym przełącznikiem PoE
  • Łatwa instalacja i obsługa
  • Dysk twardy spełniający wymogi systemów dozoru
  • Port USB do eksportowania materiałów wideo
  • Do 5 lat gwarancji

Kontakt:
Marek Pavlica, Regional Communications Specialist Eastern Europe, Axis Communications
Telefon: + 42 0 734 319 237, E-mail: marek.pavlica@axis.com
Eliza Krysztofiak, Senior Communication Manager, Monday agencja-komunikacji
Telefon: +48 795 116 845, E-mail: e.krysztofiak@mondaypr.pl
Katarzyna Kopka, Project Manager, Monday agencja-komunikacji
Telefon: +48 735 938 504, E-mail: katarzyna.kopka@mondaypr.pl

 

Informacje o Axis Communications
Axis oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego
i bezpieczniejszego świata. Jako światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, Axis wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami, dostarczając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na istniejące, jak i nowe rynki.  Axis zatrudnia około 3143 dedykowanych pracowników w ponad 50 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad  90 000 partnerów. Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland

 

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Po co nam kamerka w domu?

śr. sty 6 , 2021
Po co nam kamerka w domu? Tak świat idzie do przodu w dziedzinie techniki. Dlatego i wygoda ma istotne znaczenie w zapewnieniu bezpieczeństwa. Po co nam kamerka w domu? Więc taką pewność może nam dać nagranie z kamerki podczas naszej nieobecności. W zależności od wielkości naszego mieszkania lub domu można […]
Po co nam kamerka w domu?

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa