Ochrona prezesa PIS. 1,8 mln zł

To jeden z największych wydatków w sprawozdaniu finansowym PiS za ostatni rok. Aż 1,8 mln zł partia Jarosława Kaczyńskiego (65 l.) płaci firmie Grom Group, założonej przez emerytowanych snajperów renomowanej jednostki o tej samej nazwie. Zadanie mają tylko jedno: chronić prezesa PiS

bron

 

Ze sprawozdań finansowych PiS wynika, że na ochronę dla prezesa partia nie skąpi grosza. I widać, że bezpieczeństwo Jarosława Kaczyńskiego jest dla niej priorytetem. W ubiegłym roku na konto firmy Grom Group PiS przelało 1,8 mln złotych. Na nic innego partia nie wydaje tak dużo pieniędzy. Czy ten wydatek jest koniecznością?

Byli komandosi nadal więc chronią prezesa od świtu do nocy. W zależności od natężenia jego zajęć i nasilenia się liczby listów z groźbami, strzeże go czasem nawet 20 osób! Chodzą za nim krok w krok i pilnie strzegą jego domu na warszawskim Żoliborzu.

Pogróżki, nawet z groźbami zabójstwa, Jarosław Kaczyński otrzymuje od lat. A w PiS świeża jest pamięć o wtargnięciu szaleńca Ryszarda C. (66 l.) do siedziby PiS w Łodzi. Szaleniec z zimną krwią zabił wtedy działacza partii Marka Rosiaka (†62 l.) i zranił innego działacza Pawła Kowalskiego (43 l.). Po zatrzymaniu krzyczał jednak, że jego prawdziwym celem był właśnie Kaczyński. Przyznał, że zamach na prezesa PiS uniemożliwiły trudności w pokonaniu ochrony, która otacza szefa PiS. Kaczyński miał wówczas propozycję z BOR, jednak odmówił.

Żródło: fakt.pl

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Druga ustawa deregulacyjna już obowiązuje

pon. sie 18 , 2014
Zmniejszenie lub likwidację ograniczeń w dostępie do 91 profesji: 82 technicznych i 9 finansowych przewiduje wchodząca właśnie w życie ustawa o ułatwieniu dostępu do wykonywania niektórych zawodów regulowanych – tzw. druga ustawa deregulacyjna. Zmiana przepisów wynika z nadmiernej regulacji zawodów związanych z rachunkowością oraz profesji architekta i inżyniera, która niekorzystnie […]
prawo1

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa