Ochroniarze uciekli z meczu

Podczas jednego z meczów turnieju Audi Cup na stadion Bayernu Monachium weszli urzędnicy, którzy chcieli przeprowadzić kontrolę w firmie ochroniarskiej. Około 100 ochroniarzy… zbiegło z Allianz Areny.

Urzędnicy przeprowadzili kontrolę w firmie ochroniarskiej, której pracownicy dbali o bezpieczeństwo na stadionie w Monachium. Udało im się wylegitymować 253 ochroniarzy.

Niestety nie wszystkich, bo – według szacunków policji – około 100-osobowa grupa uciekła z Allianz Areny! Urzędnicy widzieli, jak wielu ochroniarzy ściągało w pośpiechu koszulki, które otrzymali z firmy, a następnie opuszczało stadion.

Jak informują niemieckie media, zachodzi podejrzenie, że wielu ochroniarzy pracowało na czarno. W zdecydowanej większości przypadków (194 osoby) wykryto bowiem nieprawidłowości. Niektórzy nie byli wpisani do specjalnego rejestru. Pojedyncze osoby – mowa o obcokrajowcach – nie miały pozwolenia na pracę, a nawet prawa pobytu w Niemczech.

Źródło: www.sportowefakty.wp.pl

Source: PracownikOchrony.pl
Ochroniarze uciekli z meczu

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Zagranica • Polak otworzył firmę ochroniarską w Londynie

sob. sie 10 , 2019
Ciekawa historia o pracowniku ochrony, który pracował w Polsce ale pewnego razu postanowił wyjechać do Londynu. Paweł po kilku latach pracy w Anglii postanowił, że otworzy tam własną firmę ochroniarską. Zdecydował się na to między innymi z takiego względu, że ludzie na wyspach są bardziej przychylni, nie tylko urzędnicy, a […]

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa