ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻ W SKLEPIE

Policjanci zatrzymali dwóch 43-latków podejrzewanych o kradzież narzędzi w jednym z marketów na terenie miasta. Wartość strat oszacowano na blisko 1300 złotych. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę (25.11.2020r.) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol, który ustalił szczegóły zdarzenia. Z relacji pracownika placówki handlowej wynikało, że dwóch mężczyzn ukradło narzędzia o łącznej wartości blisko 1300 złotych. Po przekroczeniu linii kas, gdy nie zapłacili za towar, zostali ujęci przez ochroniarza i przekazani funkcjonariuszom. Sprawcami kradzieży okazali się dwaj 43-latkowie, którzy zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Dziś prawdopodobnie usłyszą zarzut kradzieży. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(aj/kh)

źródło: Warmińsko-Mazurska Policja

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Artykuł o uprawnieniach ochroniarza na pracuj.pl

sob. lis 28 , 2020
Podesłano nam link do artykułu o uprawnieniach ochroniarza.  Po przeczytaniu ciężko było by nie zając stanowiska w sprawie bo bzdura goni bzdurę.

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa