Ostatni numer „Safety and Security” w tym roku już jest

Dziś rano ukazał się najnowszy i zarazem ostatni w tym roku numer magazynu o bezpieczeństwie „Safety and Security”.

 Sefety and Security Październik/Listopad 2017

Sefety and Security Październik/Listopad 2017 to ostatnie wydanie magazynu w tym roku kalendarzowym składające się z 74 emocjonujących stron.

Konferencje o bezpieczeństwie

W numerze znajdują się dwie relacje. Pierwsza to  trzydniowa Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego która odbyła się na początku października tego roku w Bielsku Białej.

Druga jest Projekt BMS, obejmujący między innymi inteligentne budownictwo, systemy automatyki i bezpieczeństwa w nowo powstałych budynkach.

Wywiady

Tak dwa wywiady. Jeden na temat zmian w branży ochrony i wpływie technologii na jakość usług z Łukaszem Kochem, Członkiem Zarządu i dyrektorem Zasobów Ludzkich w Securitas polska.

Drugi z Izą Trzeciak , ekspertem ppoż. i autorka bloga poświęconego bezpieczeństwu pożarowemu.

Bezpieczeństwo, a technologia

To chyba temat który coraz bardziej będzie dominował wszędzie. w tym numerze SaS też dużo jest o połączeniu technologii i bezpieczeństwa, począwszy od bezpiecznych szaf serwerowych a skończywszy na Safestarze który skierowany jest od ludzi którzy nie koniecznie wiedza czym jest szafa serwerowa.

Całość można pobrać lub przeczytać całkiem za darmo TUTAJ.

Redakcja

comments
  • Ilość interpunkcji oraz literówek w SAS nie świadczy o tym magazynie, jak i redakcji za dobrze. Nieprofesjonalny periodyk.

    • Nikt nie jest doskonały. SaS nie jest przygotowywany przez polonistów, ani nie dysponuje budżetem na profesjonalnych korektorów, tworzą go ludzie z wewnątrz branży bezpieczeństwa – dlatego jest darmowy. Czy mamy rozumieć, że ZzzTop mógł by w przyszłości wesprzeć redakcje korektą tekstów?

    leave a comment

    Create Account    Log In Your Account