Piknik SASMA 2015

PiknikSASMAsafe the date2opt PLW dniach 19-21 czerwca 2015 roku serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nową odsłonę wydarzeń organizowanych przez SASMA. Główną ideą naszego Pikniku jest możliwość zdobywania wiedzy i kontaktów w ramach swobodnego spędzania czasu.

PIKNIK SASMA, podobnie jak naszą konferencję SASMA BSC, kierujemy do sympatyków branży bezpieczeństwa biznesu. Zapraszamy przede wszystkim wszystkich nastawionych na świetną zabawę, relaks oraz wzmacnianie relacji biznesowych.

Już 20 czerwca możesz sprawdzić sam, jakim mistrzem kierownicy jesteś! Spróbuj swoich sił na profesjonalnym torze rajdowym AUTODROM JASTRZĄB – najnowocześniejszym motoryzacyjnym obiekcie szkolenio-treningowym w Polsce.

Twoje umiejętności jazdy są bardzo ważnym elementem bezpiecznych podróży i zawsze powinny być one doskonalone. SASMA wraz z Fundacją Byłych Funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu specjalnie na to wydarzenie opracowała kilka świetnych zadań sprawdzających i doskonalących technikę jazdy samochodem.

Zadania będą zaliczane pod okiem instruktorów z Fundacji Byłych Funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu.
Oprócz jazdy samochodami na torze czekają na Państwa inne atrakcje. W sobotni wieczór, po dniu pełnym wrażeń, organizujemy wyjątkową, piknikową kolację wieczorną na świeżym powietrzu.

Na wszystkich przybyłych będą czekać aromatyczne i pyszne dania polskiej kuchni podawane w formie bufetowej, do smaku których będzie serwowane schłodzone piwo oraz inne mocniejsze alkohole. Jak wiekszość wydarzeń organizowanych przez SASMA nie zabraknie możliwości nawiązania nowych, obiecujących kontaktów biznesowych!

Więcej informacji na www.sas-ma.org

Redakcja

leave a comment

Create AccountLog In Your Account