Planet CV7L – Oprogramowanie NVR Lite dla kamer IP z serii E

box CV7LPlanet Cam Viever 7-Lite to produkt nowej generacji, przeznaczony do obsługi kamer IP z serii E. Umożliwia ono łatwe tworzenie systemów nadzoru składających się z wielu kamer na średnich i dużych obiektach, a także kontrolowanie i obsługę za pomocą pojedynczego komputera PC.

Cam Viewer 7-Lite pomaga użytkownikom na podgląd i zapisywanie zdjęć oraz nagrań z wielu kamer IP jednocześnie przy pomocy pojedynczego komputera PC, a dodatkowo umożliwia pełną obsługę 16 podłączonych kamer w zakresie zarządzania zdarzeniami, nagrywania obrazu, wykrywania ruchu i zaawansowanego sterowania PTZ.

Funkcja inteligentnego wykrywania ruchu dzięki technologii adaptacyjnego wykrywania różnic w obrazie zapewnia dokładność na poziomie pojedynczych pikseli. Oprócz tego oprogramowanie to zawiera mechanizmy odpowiedzialne za filtrowanie szumów i powiększanie obszaru detekcji ruchu. W systemach monitoringu każda kamera ma swoje własne ustawienia trybu nagrywania, obsługi zdarzeń, kodeków, rozdzielczości i jakości obrazu. Dzięki oprogramowaniu Cam Viewer 7-Lite masz pełną kontrolę o elastyczność w dostosowywaniu swoich kamer IP do indywidualnych potrzeb.

Nagrania z kamer możesz zapisywać na dysku twardym komputera PC. Wszystkie pliki video w systemie są klasyfikowane według daty zapisu. Oprogramowanie oferuje tryb automatycznego nadpisywania najstarszych nagrań w przypadku braku miejsca na dysku. Dostępna jest też funkcja eksportu wybranego fragmentu całego nagrania bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania do edycji video.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Dron jako pracownik ochrony

pon. gru 14 , 2015
Japońska firma Secom które jest liderem w branży zabezpieczeń technicznych w tym kraju opracował urządzenie które może zastąpić pracownika ochrony w niektórych sytuacjach. Jakie to sytuacje? zdj. KYODO NEWS
secd

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa