Planet HAC-1000 – Bramka do automatyki domowej Z-Wave

box HAC 1000 SeriesAutomatyka domowa i kontrola inteligentnych urządzeń
Planet HAC-1000 to bramka do automatyki domowej Z-Wave, która umożliwia sterownie wszystkimi bezprzewodowymi urządzeniami Z-Wave niezależnie od marki. Ponieważ większość użytkowników chce kontrolować dostępne inteligentne urządzenia przez Internet, bramka HAC-1000 jest wymagana do stworzenia bezpiecznego oraz inteligentnego połączenia pomiędzy urządzeniami w domu a siecią. Kontrolery oświetlenia, zasłon okiennych, monitoring video, zamki drzwi, termostaty, systemy zarządzanie energią i tym podobne mogą być zarządzane z dowolnego miejsca, bez znaczenia, czy jesteś w domu lub biurze.
HAC 1000 2 s

Monitoring w czasie rzeczywistym
Planet HAC-1000 umożliwia podłączenie kamer IP oraz obsługę przez aplikację korzystającą z chmury obliczeniowej. Użytkownicy mogą na bieżąco monitorować bezpieczeństwo swojego domu za pomocą smartfona i bramki do automatyki domowej.
HAC 1000 3 s

Kontrola oświetlenia
Użytkownicy mają możliwość wyboru najbardziej komfortowego poziomu jasności oświetlenia, a także włączenia oświetlenia w czasie, kiedy nie ma ich w domu. Odstrasza to włamywaczy i dodatkowo zabezpiecza dom przed włamaniami.

HAC 1000 4 s

Indywidualne tryby ustawień
W trybie indywidualnych ustawień (zwanym „Scene”) możesz skonfigurować każde z inteligentnych urządzeń w domu zgodnie ze swoimi upodobaniami, a następnie zapisać ten schemat i utworzyć kompletnie nowy. Dostępne oprogramowanie umożliwia nieograniczone przełączanie się pomiędzy trybami.

HAC 1000 5 s

Oszczędność kosztów i energii w każdym pokoju
Dzięki bramce Planet HAC-1000 możesz sprawdzić bieżące zużycie energii w swoim domu i zarządzać urządzeniami energooszczędnymi, aby zmniejszyć zużycie energii i tym samym obniżyć rachunki za prąd.

HAC 1000 6 s

Ważne alarmy
Urządzenie pozwala na wyświetlanie alarmów dotyczących sieci energetycznej, domowych systemów alarmowych oraz innych kompatybilnych urządzeń bez opóźnień dzięki wykorzystaniu chmury obliczeniowej. Od teraz możesz odbierać wszystkie powiadomienia o stanie swojego domu za pomocą urządzenia mobilnego bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

HAC 1000 7 s

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

TRENDnet prezentuje nowe oprogramowanie do zarządzania punktami dostępu

niedz. lis 22 , 2015
Bezpłatne oprogramowanie, które zapewnia elastyczność i usprawnia zarządzanie punktami dostępu. 18 listopada 2015 – TRENDnet® (www.TRENDnet.com), producent najlepszego w swojej klasie przewodowego i bezprzewodowego sprzętu sieciowego, poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego, bezpłatnego oprogramowania do zarządzania zewnętrznymi punktami dostępu z linii urządzeń o stopniu ochrony IP67.
tew 738apbo d01 2

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa