Planet prezentuje nową stronę internetową

Korporacja Planet Technology jest jednym z wiodących w świecie przedsiębiorstw działających w branży technologii sieciowych IP. Projektuje, rozwija i dostarcza nowoczesne rozwiązania do przesyłania danych, dźwięku i obrazu wideo w sieciach firmowych, przeznaczonych zarówno dla klientów korporacyjnych jak i sektora małych firm i użytkowników domowych (SOHO). Producent zaprezentował nową, odświeżoną stronę internetową w polskiej wersji językowej.

„Zmieniliśmy wiele, aby odnalezienie poszukiwanych przez Ciebie produktów było jeszcze wygodniejsze i intuicyjne.
Najbardziej zauważalna zmiana, na którą zapewne zwrócisz uwagę, to nowy design – posiadający uproszczony interfejs, dzięki temu bardziej komfortowa będzie obsługa na urządzeniach mobilnych, ale to nie wszystko.”

Nowa, lepsza wyszukiwarka

Wyszukiwarka jest teraz lepiej dostępna a sam mechanizm wyszukiwania produktów bardziej precyzyjny.

01

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych

Nie bądź uzależniony od miejsca. Przeglądaj naszą stronę gdzie tylko chcesz na urządzeniach mobilnych – strona jest w pełni do nich przystosowana.1

Promowane urządzenia i rozwiązania2

Materiały do pobrania

W jednym miejscu zgromadziliśmy wszystkie katalogi i oferty dostępne do wyświetlenia i pobrania w uniwersalnym formacie PDF.3

Wydarzenia i wyróżnienia

Bądź na bieżąco! Sekcji wydarzenia publikujemy wszystkie ważne informacje o naszej firmie.4

Aktualności

Śledząc sekcję aktualności jako pierwszy dowiesz się o nowościach produktowych i najnowszych promocjach.5

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje, nowości, rozwiązania, promocje związane z ofertą produktów Planet, zapraszamy do zasubskrybowania naszego newslettera. Mailing będzie wysyłany nie częściej niż 1 raz w tygodniu. Do newslettera możesz dołączyć jako integrator, reseller lub użytkownik – przesyłane wiadomości będą indywidualnie dostosowywane do profilu.

Dodatkowo możesz sprecyzować grupę produktów, którymi jesteś zainteresowany.6

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Możesz do nas zadzwonić lub napisać wiadomość. Nasz dział obsługi technicznej gwarantuje wysokiej jakości wsparcie i pomoc.

7

Udoskonalaj z nami stronę internetową Planet.pl

Zapraszamy – www.planet.pl

Redakcja

leave a comment

Create AccountLog In Your Account