Planet WPG-210N – bezprzewodowa bramka video do prezentacji

box wpg 210nPłynne bezprzewodowe przesyłanie obrazu
Planet WPG-210N to bezprzewodowa bramka video do prezentacji, która działa w technologii IEEE 802.11n z prędkością do 300Mbps, co zapewnia wysoką prędkość transmisji bezprzewodowej. Urządzenie jest wyposażone w wyjście VGA oraz interfejsy wideo HDMI i jeden port 10/100Mbps Ethernet do podłączenia do sieci LAN. Dzięki funkcji sprzętowego dekodowania, Planet WPG-210N może wyświetlać obraz w wysokiej rozdzielczości. To rozwiązanie ułatwia użytkownikom swobodne wyświetlanie prezentacji, obrazów i filmów wideo za pomocą bezprzewodowego połączenia z projektorem lub telewizorem LCD, bez używania kabli.

 

WPG 210N 3 s

Wysoka jakość obrazu bezprzewodowo przesyłanych multimediów
Planet WPG-210N obsługuje transmisję obrazu z dźwiękiem w czasie rzeczywistym z prędkością 30 klatek na sekundę, niezależnie od formatu wideo i rozdzielczości. WPG-210N może być zatem stosowany nie tylko w biurach, ale także przez użytkowników domowych. Urządzenie pozwala na wygodne udostępnianie multimediów na dużym ekranie bez konieczności posiadania różnych rodzajów kabli. Ponadto Planet WPG-210N oferuje rozdzielczość wyjściową 1440 x 900 (WXGA+).

WPG 210N 5 s kopia

Podwójne wyjście interfejsu video
Aby zapewnić wysoką kompatybilność, Planet WPG-210N został wyposażony w dwa rodzaje interfejsów wideo: VGA i złącze HDMI, które sprawiają, że działa on z większością popularnych urządzeń wyświetlających. Można podłączyć go do każdego typu projektora, telewizora LCD lub innych dużych ekranów.

WPG 210N 6 s

Podział wyświetlanego ekranu 4-do-1
Dzięki tej funkcji, Planet WPG-210N pozwala na wyświetlanie obrazu z maksymalnie 4 laptopów/komputerów PC na jednym ekranie w tym samym czasie.Dlatego uczestnicy prezentacji mogą łatwo porównać dane z czterech komputerów PC / laptopów, aby zwiększyć efektywność spotkań.

Szybka łączność bezprzewodowa w standardzie 802.11n
Planet WPG-210N obsługuje najnowszą technologię IEEE 802.11n, aby zapewnić lepszą szybkość i szerszy zasięg bezprzewodowego połączenia. Działanie z prędkością do 300 Mb/s czyni go idealnym urządzeniem do stabilnej i płynnej obsługi strumienia wideo wysokiej jakości, VoIP i strumieni danych w tym samym czasie. Planet WPG-210N jest również wstecznie zgodny ze standardem 802.11g oraz 802.11b, a więc nie ma potrzeby wymiany wszystkich urządzeń działających w sieci.

WPG 210N Plug Show s

Łatwa obsługa – podłącz i pokaż
Wbudowane narzędzie oparte na systemie Windows umożliwia podłączonym użytkownikom bezpośrednie pobranie narzędzia z interfejsu WPG-210N opartego na Web UI, lub po prostu uruchomienie programu z utworzonego tokena USB. Planet WPG-210N oferuje najwygodniejszy sposób do uzyskania dostępu do prezentacji – trwa to tylko kilka sekund. Wystarczy podłączyć komputer PC/laptop do urządzenia WPG-210N bezprzewodowo lub poprzez kabel Ethernet i rozpocząć prezentację.

WPG 210N 2 s

Łączność z Internetem i Intranetem
Planet WPG-210N jest także bezprzewodowym punkt dostępowym. Port 10/100Mbps LAN i wydajna sieć bezprzewodowa w standardzie 802.11n zapewnia uczestnikom spotkania dostęp do Internetu i intranetu przez cały czas, nawet podczas prezentacji bezprzewodowych projekcji.

Łatwa integracja w trybie AP-Client
Możliwe jest uruchomienie trybu AP-Client, aby połączyć urządzenie Planet WPG-210N do sieci Wi-Fi. Ta funkcja zapewnia elastyczność wdrażania sieci bezprzewodowych w środowisku przedsiębiorstwa.

WPG 210N 3 s

Funkcja zdalnego pulpitu
Planet WPG-210N został wyposażony w interfejs USB, dzięki czemu można podłączyć standardową klawiaturę lub mysz USB, a następnie zdalnie kontrolować komputer PC lub laptop. Sprawia to, że prowadzenie prezentacji jest jeszcze łatwiejsze.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

AirLive AC.TOP - prezentacja sufitowego punktu dostępowego z technologią PoE

pon. sie 31 , 2015
Sufitowy punkt dostępowy to urządzenie idealne do instalacji w miejscach publicznych takich jak hotele, szpitale, urzędy i biura. Wszędzie tam, gdzie warto zapewnić dostęp do sieci maksymalnie ukrywając urządzenie. Instalacja zwykłego routera w takich miejscach nie byłaby dobrym pomysłem – łatwo narazić się na kradzież urządzenia lub jego przypadkowe lub […]
ac1

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa