!!!! PRACA OCHRONIE W WIELKOPOLSCE !!!!!

Stanowisko: pracownik ochrony, strażnik, wartownik

Miejsce pracy:  Wroni, Kępno, Swarzędz, Poznań, Kuźnia Czeszycka

Dni i godziny pracy: SŁUŻBA ZMIANOWA 12H LUB 24H

Obowiązki:

– patrolowanie obiektu

– ochrona mienia

– raportowanie

Wymagania:

  • niekaralność
  • kultura osobista
  • opanowanie
  • podstawowa obsługa komputera
  • licencja POF i pozwolenie na broń bedzie dużym atutem
  • mile widziane osoby z grupą inwalidzką

Oferujemy:

> strój służbowy

> umowę o prace

> atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod  nr tel. 510-013-640

(jeśli nie możesz się dodzwonić, wyślij SMS, oddzwonimy)

Redakcja