Pracownik ochrony zapobiegł tragedii

przestepcaInformację o tym, że kierowca może być nietrzeźwy policjanci otrzymali od pracownika ochrony. Kierowca kiedy wysiadł z ciężarówki „zataczał się”, co wzbudziło zainteresowanie ochroniarza. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dzięki odpowiedzialnej postawie zgłaszającego policjanci być może zapobiegli tragedii na drodze.

Wczoraj, około godziny 21.00, dyżurny nyskiej komendy został powiadomiony o kierowcy samochodu ciężarowego z naczepą, który może być nietrzeźwy. Natychmiast na teren jednej z firm w gminie Nysa pojechali policjanci z nyskiej drogówki. Kiedy dotarli na miejsce kierowca był jeszcze na jej terenie ponieważ pracownik ochrony uniemożliwił mu dalszą jazdę. Wg ustaleń mundurowych mężczyzna wysiadając z ciężarówki „zataczał się” co wzbudziło niepokój ochroniarza. Już po chwili okazało się, że 41-letni mieszkaniec pow. głubczyckiego miał zamiar jechać w dalszą drogę  kilkunastotonowym samochodem mając 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Dzięki odpowiedzialnej postawie zgłaszającego, policjanci być może zapobiegli kolejnej tragedii na drodze. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Grozi mu teraz do 2 lat więzienia i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: nysa.policja.gov.pl

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

TRENDnet TEG-S16D – 16-portowy switch z serii GREENnet

czw. wrz 17 , 2015
TRENDnet prezentuje 16-portowy switch z serii GREEnnet – model TEG-S16D. Zaprojektowane według najnowszych standardów, urządzenie cechuje się wysoką wydajnością i zmniejszonym zapotrzebowaniem na energię. Wbudowana technologia GREENnet działa od razu po wyjęciu urządzenia z pudełka, bez potrzeby dodatkowej konfiguracji.
TEG S16D d02 2

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa