Przekroczył kwotę o ponad 70 zł i popełnił przestępstwo

kajdanki2Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 27- letniemu słupszczaninowi, zatrzymanemu za kradzieże sklepowe. Sprawca w jednym z miejscowych sklepów ukradł artykuły chemiczne o wartości 500 złotych . Policjanci ustalili już, że mężczyzna ma na swoim koncie inne podobne przestępstwa.

Policjanci ze Słupska wezwani zostali na interwencję do jednego z miejscowych sklepów spożywczych. Ochrona tego marketu zauważyła młodego mężczyznę, wobec którego były podejrzenia, że kradnie produkty z półek.

Jak się później okazało słupszczanin ukradł artykuły chemiczne, dezodoranty, proszki i inne produkty o wartości 500 złotych. Chowając je do podręcznej torby w ten sposób usiłował opuścić sklep nie płacąc za nie. Śledczy zajmując się sprawą zatrzymanego mężczyzny, mieli przypuszczenia, że może mieć on związek z innymi podobnymi przestępstwami. Policjanci ustalili, że kilka dni temu 27 latek ukradł w innym sklepie podobne artykuły.

Sprawca tych kradzieży trafił do policyjnego aresztu i został już przesłuchany. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, za które grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: pomorska.policja.gov.pl

Redakcja

leave a comment

Create AccountLog In Your Account