Reakcja ochroniarza sklepowego i złodziejowi udowodniono kradzieże na ponad 5000 złotych

Dzięki szybkim działaniom policjantów i pracowników ochrony sklepu zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o kradzież. Utracone mienie zostało odzyskane. Obecnie mężczyzna usłyszał zarzut przestępstwa zagrożonego karą pozbawienia wolności do lat 5.

W ubiegły czwartek policjanci zajmujący się ściganiem sprawców przestępstw przeciwko mieniu zostali zaalarmowani przez ochroniarza o podejrzeniu kradzieży w jego sklepie. Stróże prawa natychmiast udali się do wskazanego dyskontu. Na miejscu zatrzymali 23-letniego mieszkańca Będzina. Mężczyzna w zaledwie dwa dni wyniósł z jednego z marketów na terenie Dąbrowy Górniczej ubrania warte ponad 5000 złotych. Podejrzany gustował w markach renomowanych firm sportowych. Na miejscu policjantom udało się odzyskać konfekcję wartą 1600 złotych, która wróciła już do sprzedaży. Jakby tego było mało, w trakcie przeszukania mieszkania podejrzanego zabezpieczono markowe perfumy, które również pochodziły z kradzieży. W toku pracy operacyjnej nasi stróże prawa ustalili, że mężczyzna dokonał kradzieży perfum na łączną kwotę ponad 4000 złotych na przestrzeni poprzedniego tygodnia w dwóch dąbrowskich drogeriach. Podejrzanego przewieziono do policyjnego aresztu.


Zebrany do tej pory przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie łącznie 7 zarzutów kradzieży, która to jest zagrożona karą pozbawienia wolności do lat 5. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

źródło: KMP Dąbrowa Górnicza
Przyłapany sprawca kradzieży sklepowych

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Jak wykryć podsłuch?

pon. lut 15 , 2021
Jak wykryć podsłuch? Bezsprzecznie wiele biur detektywistycznych oferuje wykrywanie urządzeń podsłuchowych. Dlatego powstaje pytanie, czym jest wykrywanie podsłuchów i co potrzebne jest do ich skutecznego wykrywania. Przeważnie Detektyw posiada odpowiednią wiedzę związaną z tym tematem. Jednak nie każdy się specjalizuje w wykrywaczach i urządzeniach podsłuchowych. Jak wykryć podsłuch? Dlatego nie […]
Jak wykryć podsłuch?

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa