Sklepowa ochrona pomogła w ujęciu złodzieja, który miał w kieszeni marihuanę

Alkohol przysporzył Piotrowi P. niewiarygodne kłopoty. Został oskarżony przez prokuraturę o kradzież rozbójniczą bo szamotał się z ochroniarzem sklepu, który chciał go zatrzymać. Grozi mu wiezienie.

Mężczyzna już wcześniej miał zatargi z prawem, teraz czeka pod dozorem policji na rozprawę przed Sądem Rejonowym w Białymstoku.

policja2

 

20 października 2014 w jednym ze sklepów sieci Biedronka oskarżony przechadzał się między alejkami sklepowymi i w pewnej chwili schował pod ubranie butelkę wódki. Po jakimś czasie próbował przekroczyć linie kas i uciec. Drogę zatarasował mu tamtejszy pracownik ochrony i poprosił o przejście z nim do pomieszczenia socjalnego. Złodziej wpadł w szał i odepchnął ochroniarza, doszło do szarpaniny i przepychanek między mężczyznami czego następstwem było uderzenie ochroniarza w głowę przez Piotra P.
Po udanej próbie obezwładniania złodzieja wezwano policję, która to na miejscu w czasie przeszukiwania znalazła przy mężczyźnie narkotyki.

Prokuratura Rejonowa Białystok-Południe postawiła Piotrowi P. zarzuty za dwa przestępstwa jednak oskarżony przyznał się tylko do jednego z nich była to marihuana, natomiast do rozboju nie. Zapłacił za rozbity alkohol i w dalszym ciągu twierdz ze nie szarpał się a pracownikiem ochrony. Za ten bowiem występek grozi najsurowsza kara nawet do 10-lat pozbawienia wolności. Całe zajście zarejestrował sklepowy monitoring ale oskarżony wyraźnie przeczy nagraniu.

Źródło: gazeta.pl

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

TRENDnet TV-IP745SIC – bezprzewodowa kamera 720p HD do monitoringu dziecka

czw. sty 8 , 2015
Torrance, Kalifornia – TRENDnet, lider rozwiązań sieci przewodowych oraz bezprzewodowych dziś ogłosił dostępność bezprzewodowego monitora dziecka, nagrywającego obraz w rozdzielczości HD –  modelu TV-IP745SIC, który ułatwia monitorowanie Twoich dzieci, zwierząt i całego domu z dowolnego miejsca na świecie. Po krótkiej instalacji aplikacji mobilnej dla urządzeń Apple lub Android wystarczy otworzyć […]
TV-IP745SIC press

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa