Smanos zdobywa Diamond Award na Distree EMEA 2016!

coverDiamon Awards przyznawane są na DISTREE EMEA w nagrodę za wyróżniającą się efektywność kanału, wybitne strategie wejścia na rynek, a także innowacyjne produkty. Laureaci DISTREE Diamond Awards wybierani się za pośrednictwem odbywającego się na żywo głosowania online. Oddając głosy, partnerzy kanałów biorących udział w wydarzeniu nagradzają marki, które zrobiły na nich najlepsze wrażenie.

Nagrody przyznawane są w kilku kategoriach i są odzwierciedleniem innowacyjnych produktów oraz dobrej sprzedaży i strategii rynkowej danej marki. Laureaci wybierani są przez interaktywne głosowanie online, w którym dystrybutorzy i detaliści oddają swoje głosy na marki, które zainteresowały ich najbardziej.

Tegoroczni zwycięzcy zostali ogłoszeni podczas gali zakończenia DISTREE EMEA – w piątek 26.02.2016 w luksusowej hali Salle des Eoiles w Monako.smanos

W trakcie imprezy, dystrybutorzy i detaliści wybierali marki i produkty kierując się wytycznymi takimi jak: portfel produktów, plan działania, rynek, strategia oraz jakość spotkań i relacji przedstawicieli podczas DISTREE EMEA. Po rozważeniu wszystkich tych czynników wybrano zwycięzców w 19 kategoriach produktowych. Pełna lista zwycięzców prezentuje się następująco:

MANTA – kategoria audio
I.R.I.S – rozwiązania dla biznesu
PORT EUROPE – etui i plecaki
AMD – komponenty
SPHERO – gaming
RAZER – gaming
XMI – słuchawki
POCKETBOOK – rozrywka
I.R.I.S – druk i obraz
WAKAWAKA – akcesoria dla smartfonów i tabletów
ELARI – telefony komórkowe
MANTA – kategoria multi
TRENDNET – urządzenia sieciowe, peryferia komputerowe
MODECOM – komputery, tablety i czytniki e-booków
PNY – zasilanie
SMANOS – inteligentny dom
AVG TECHNOLOGIES – oprogramowanie
SILICON POWER & TOSHIBA – pamięci
TRACKR – wearables

O firmie Smanos

To nowa marka zaprojektowana i skonstruowana w Europie.Firma została stworzona przez Chuango Corporation – innowatora i twórcę bezprzewodowej technologii inteligentnego domu, począwszy od bezpieczeństwa i automatyki domowej, a skończywszy na zarządzaniu energią i ochronie zdrowia.

Smanos dokłada wszelkich starań, aby płynnie włączyć bezpieczeństwo, monitorowanie i automatyzację do codziennych urządzeń użytkowników końcowych, tak aby mogli skupić się na rodzinie i innych ważniejszych rzeczach w życiu.

Instalacja jest bardzo prosta i zajmuje najwyżej 10 min. Możesz cieszyć się komfortem, wygodą i bezpieczeństwem inteligentnego domu w ciągu kilku minut po otwarciu opakowania.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Oprogramowanie DD-WRT wspierane przez routery Linksys serii WRT

czw. mar 17 , 2016
DD-WRT®  to alernatywne oprogramowanie typu Open Source oparte na systemie Linux kompatybilne z dużą liczbą routerów WLAN oraz systemów wbudowanych.  Linksys zapowiedział wsparcie dla tego oprogramowania w najnowszych urządzeniach serii WRT – WRT1900AC, WRT1200AC oraz niedawno zaprezentowany flagowy model – WRT1900 ACS.
foto cover

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa