Struktury zwane instytucjami do kontroli

Struktury zwane instytucjami do kontroli

Kontynuacja poprzedniego postu pod tytułem ,,nadużycia władzy”.

Kontrolerzy ludzkości stworzyli struktury zwane instytucjami państwowymi lub prywatnymi organizacjami, które mają monitorować i informować o nadużyciach władzy.
Jednak te instytucje, promują na masową skalę oparte na zysku zachęty i materialistyczny konsumpcjonizm. Natomiast w dosłownie niewielkim stopniu promują dobrobyt ludzi, ponieważ są zepsute, skorumpowane i mają służyć tylko zyskowi kontrolerów.
Musimy w pierwszej kolejności zrozumieć, że planową długofalową intencją tych instytucji jest masowe przystosowanie ludzi do zachowań niewolniczych. Oczywiście przy jednoczesnym stopniowym wprowadzaniu metod zaplanowanego miękkiego zabijania i kontrolowanego ukrytego ludobójstwa.

Detektyw Kraków

Struktury zwane instytucjami do kontroli

Detektyw Kraków

Objawia się to w różnych specyficznych formach masowego promowania:
-ubóstwa,
-wojny,
-chorób,
-waśni,
-wszelkich utrudnień egzystencjonalnych,
-itp.
Jest to robione w sensie negatywnym do potrzeb rozwojowych człowieka.

Dlatego ważne jest zrozumienie u jak największej liczby ludzi, że skorumpowane systemy, za pomocą których rządzi się i kontroluje ludzką kulturę, zostały socjotechniczne przygotowane przez tzw. elity władzy w celu zniewolenia świadomości.
Praktycznie wszyscy zostaliśmy zmanipulowani, aby zaakceptować te formy instytucjonalne kontrolerów 3D i nadużycia władzy, jako standardowe ludzkie zachowanie wymuszane przez samozwańczych mistrzów.

Wszelkie nadużycia władzy wbudowane w system nie są przypadkowym działaniem lub błędem popełnianym przez chciwych i skorumpowanych ludzi obsadzonych na strukturach władzy.

Warte szczególnego zauważenia jest to, że większość ludzi na wyższych szczeblach władzy została tam umieszczona ze względu na ich niską etykę i moralność.
Celem tego jest uzyskanie infiltracji przez jakiś większy program kontroli umysłów i ciał.

Jak zawsze w takich sytuacjach, jest to zaplanowany projekt budowania struktur społecznych, które mają powstawać za pomocą tajnych budżetów.
Projekt ten ma również na celu przejęcie kontroli nad ludzkością, a konsekwencji ma ona się przekształcić w masę niewolniczą.
Żeby to osiągnąć, trzeba też zawładnąć myślami ludzi i wywierać na nie wpływ w taki sposób, żeby był zgodny z potrzebami kontrolujących, a jednocześnie, żeby niewolnicy chętnie podążali już sami w danym kierunku. Oczywiście mam też na myśli środowisko niewolników, które samo się pilnuje, żeby nie odstępować od idei narzuconych przez kontrolerów.

Przy takiej niskiej świadomości niewolników, nadużycia władzy byłyby istotnym aspektem, pożądanym przez nich samych, oczywiście celowo zaaranżowanych w instytucjach i organizacjach.
Instytucje te niby powstały bardzo dawno w celach zalegalizowania ludzkiego cierpienia.
Również w celach zarobkowania na światowym niewolnictwie dzieci i dorosłych, handlu organami, handlu krwią itp. dla korzyści nielicznych.

Cóż to oznacza?

Jedynie to, że musimy podjąć decyzję, ile jesteśmy gotowi oficjalnie wiedzieć o tych nieprzyjemnych prawdach, które zostały wmontowane za naszą świadomą i nieświadomą zgodą w strukturę naszych społeczeństw.

Więc, w jakim stopniu możemy rozpoznać, że zostaliśmy świadomie zaprogramowani?
Oczywiście do całkowitej uległości i posłuszeństwa dla ich absolutnej władzy.
Również pamiętajmy o ich nieludzkich zachowaniach i okrucieństwie.

Co z tajnymi umowami-paktami?

Tak są, tajne umowy i dokumenty.
Oczywiście nie są ujawniane pod groźbą szantażu całkowitej zagłady życia.
Więc nie trudno się dziwić, że nawet potencjalni informatorzy nie kwapią się do zwierzeń ha ha ha.

Takie życie chciałoby się powiedzieć i zamknąć temat, podlany strachem.

Fakt, uzyskanie takowej świadomości bezdyskusyjnie zmienia nasze postrzeganie świata i systemów przekonań-wierzeń.
Przez taką świadomość dostajemy szanse na porzucenie mentalności niewolnika.
Też szanse samodzielnego myślenia, a to może spowodować sytuację wpłynięcia na własne życie oraz jego realną poprawę.
Ponieważ wtedy zaczniemy samodzielnie decydować o sobie nie tylko udawać i zasłaniać się pretekstem niemożności oraz niewiedzy.

Będzie kontynuacja w następnych postach tego wątku.

Biuro Detektywistyczne Kraków

Ten i inne teksty piszę i zamieszczam na swojej stronie internetowej:
http: //detektywmalopolska.pl/ w zakładce BLOG.

 

Biuro Detektywistyczne Różycki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Szkolenia z tematyki bezpieczeństwa informacji niejawnych, bezpieczeństwa obiektów, archiwizacji dokumentacji, ochrony danych osobowych, BTI, obronności, szacowania ryzyka

sob. sie 29 , 2020
Szkolenia KSOIN w II połowie 2020 roku Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.24/00253/2014.   X Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego i Gospodarczego 19-20 października 2020 r. Rynia k. Warszawy III Zjazd Pracowników Pionów Ochrony Informacji Niejawnych XV Krajowe Forum Kierowników Jednostek Organizacyjnych oraz […]

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa