Super ochroniarz

ochrona5Niemiecka gazeta „Bild” informuje że największy klub piłkarski w Niemczech troszczy się o swoich piłkarzy w wyjątkowy sposób. Bayern Monachium postanowił po zamach w Paryżu zatrudnić jak to określają Niemieckie media „Super ochroniarza” który pilnował będzie bezpieczeństwa gwiazd tego klubu.

Super ochroniarzem w tym przypadku jest Jose Menesesa, który współpracuje na co dzień z reprezentacją Niemiec. Jose Meneses współpracuje z reprezentacją Niemiec od dobrych kilku lat.

– Bez m.in. Jose Menesesa operacja jak wysłanie kadry na MŚ byłoby niemożliwe – mówił Oliver Bierhoff, menedżer reprezentacji Niemiec.

Dodatkowym motywem oprócz zamachów w Paryżu był fakt iż odwołano mecz towarzyski reprezentacji Niemiec z Holendrami w Hannovberze.

Źródło: Bild

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Planet ICA-E5550V 5-megapikselowa wandaloodporna kamera IP

śr. lis 25 , 2015
Dodatkowe możliwości dzięki specjalnemu oprogramowaniuKamery IP Planet z serii E – modele ICA-E3550V oraz ICA-E5550V zapewniają zaawansowane funkcje, przydatne w różnorodnych zastosowaniach monitoringu IP, jak na przykład analizę obrazu czy rozpoznawanie tablic rejestracyjnych. Kompatybilne z kamerami oprogramowanie Planet CV7L pomaga użytkownikom nadzorować i zapisywać obraz z wielu kamer jednocześnie przy […]
box ICA E5550V

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa