Szkolenie „Edukacja lato 2015”

szkolenie1Polskie Stowarzyszenie Pracowników Ochrony chcąc realizować cele statutowe postanowiło zorganizować szkolenie pod nazwą „Edukacja lato 2015”. Szkolenie odbędzie się 20 czerwca 2015 w Warszawie, a jego zamiarem jest poszerzenie wiedzy oraz świadomości osób pracujących w branży ochrony osób i mienia w zakresie obowiązującego prawa.

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Ochrony jest organizacją działającą głównie w branży ochrony osób i mienia to też z tego powodu postanowiło zorganizować szkolenie, które spowoduje podniesienie kwalifikacji pracowników ochrony. Jest to pierwsze z szeregu szkoleń PSPO mających zachęcić pracowników ochrony do uczestnictwa tego typu eventach.

Zakres szkolenia

Temat 1 – Wybrane zagadnienia prawne ochrony osób i mienia ze szczególnym uwzględnieniem użycia środków przymusu bezpośredniego i broni palnej.

Temat 2 – Pierwsza pomoc – zasady postępowania przy wypadku, opatrywanie ran, usztywnianie kończyn, resuscytacja krążeniowo-oddechowa zużyciem AED i bez.

Liczba, termin i miejsce realizacji szkolenia

Wymiar czasowy szkolenia: 8 godzin
Liczba uczestników: około 20-30 osób
Termin realizacji szkolenia: 20 czerwca 2015 (sobota)
Miejsce realizacji szkolenia: Warszawa

 

Więcej informacji TUTAJ

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Planet ICA-4150 – niedroga kamera IP do całodobowego monitoringu zewnętrznego

śr. maj 6 , 2015
Profesjonalne urządzenia do monitoringu są wyposażane w funkcje, które w wielu prostych instalacjach do nadzoru są po prostu zbędne. Ważne są natomiast cena i przyzwoita jakość obrazu. Opisywana kamera – Planet ICA-4150 to przykład urządzenia, które mimo niskiej ceny oferuje solidne funkcje, przydatne w mniej zaawansowanych systemach do monitoringu. Taka […]
rekomendacjapo

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa