TRENDnet ogłasza dostępność kamery o rozdzielczości 1,3 megapiksela z Wi-Fi

WiFi Outdoor Network Camera 3Nowa ultra-kompaktowa kamera zapewnia elastyczne możliwości instalacji dzięki obsłudze Wi-Fi oraz PoE

TRENDnet®, lider rozwiązań sieci przewodowych oraz bezprzewodowych ogłasza dostępność zewnętrznej kamery HD o rozdzielczości 1,3 megapiksela z obsługą Wi-Fi, modelu TV-IP322WI. Ta nowa kompaktowa kamera pozwala na elastyczny wybór sposobu instalacji w zależności od potrzeb.

“Kamera TRENDnet TV-IP322WI obsługuje łączność Wi-Fi N w paśmie 2.4 GHz, dlatego może być wykorzystywana w instalacjach, które nie umożliwiają podłączenia kamer z PoE,” powiedział Sonny Su, dyrektor technologiczny firmy TRENDnet. “Kompaktowe wymiary kamery i brak zewnętrznych przewodów sprawiają, że doskonale nadaje się ona do instalacji, gdzie wymagane jest dyskretne zamontowanie systemu monitoringu.”

Nowa zewnętrzna kamera TRENDnet pozwala na rejestrowanie nagrań w rozdzielczości 960p w kompletnych ciemnościach. Wbudowane dynamiczne diody IR oraz cyfrowy tryb Digital Wide Dynamic Range zapewniają lepszą widoczność w nieoświetlonych miejscach i poprawiają jakość nagrań. Kamera rejestruje obiekty oddalone nawet o 30 m w kompletnych ciemnościach!

Stworzona do pracy w ekstremalnych warunkach kamera TV-IP322WI może pracować w szerokim zakresie temperatur (od -30 do 60°C) oraz jest odporna na trudne warunki atmosferyczne – dzięki obudowie z certyfikatem IP66. Kamera posiada również slot na karty pamięci microSD o maksymalnej pojemności 64 GB.

tv ip322wi 1

Wszystkie kamery TRENDnet są wyposażone w bezpłatne oprogramowanie umożliwiające zarządzanie maksymalnie 32 kamerami IP TRENDnet. Dołączone oprogramowanie pozwala użytkownikom między innymi na tworzenie obszarów detekcji ruchu bezpośrednio na obrazie, definiowanie harmonogramów nagrywania, wygodne przeglądanie archiwalnych nagrań oraz wiele innych. TRENDnet przygotował też darmową aplikację na urządzenia z systemami iOS® i Android™, które umożliwiają łatwy podgląd obrazu na żywo z kamer TRENDnet.

Cena i dostępność
Zewnętrzna kamera TRENDnet TV-IP322WI jest dostępna na całym świecie za pośrednictwem największych sieci detalicznych oraz innych autoryzowanych partnerów w sugerowanej cenie wynoszącej około 845 zł.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Planet ICA-3250V - test

pt. paź 16 , 2015
Kamery do monitoringu pojawiają się w coraz większej liczbie miejsc publicznych, na ulicach, a także na prywatnych posesjach i w domach. Obecnie dzięki łatwości konfiguracji i obsługi wielu użytkowników decyduje się na montaż kamery IP w swoim domu lub na posesji – sprzyja temu też ciągle spadający koszt takich urządzeń. […]
foto1

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa