TRENDnet prezentuje nowe oprogramowanie do zarządzania punktami dostępu

Bezpłatne oprogramowanie, które zapewnia elastyczność i usprawnia zarządzanie punktami dostępu.

18 listopada 2015 – TRENDnet® (www.TRENDnet.com), producent najlepszego w swojej klasie przewodowego i bezprzewodowego sprzętu sieciowego, poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego, bezpłatnego oprogramowania do zarządzania zewnętrznymi punktami dostępu z linii urządzeń o stopniu ochrony IP67.tew 738apbo d01 2

Nowe oprogramowanie do zarządzania punktami dostępu zostało zaprojektowane w taki sposób, aby przechowywać różne konfiguracje sieci i uprościć zarządzanie wieloma punktami dostępu firmy TRENDnet. Oprogramowanie umożliwia konfigurowanie, aktualizowanie i zmienianie ustawień wielu punktów dostępu jednocześnie. Możliwe jest również wyświetlanie szczegółowych raportów odnośnie działania dla każdego urządzenia.

„Złożoność dzisiejszych sieci bezprzewodowych wymaga wykwalifikowanych osób potrzebnych do przeprowadzenia podstawowej konfiguracji i utrzymania sieci”, powiedział Evan Davis, starszy menedżer inżynierii rozwiązań w TRENDnet.

„Nowe oprogramowanie skraca czas i trud administrowania oraz zapewnia narzędzia niezbędne do utrzymania sprawności sieci bezprzewodowej.”

Oprogramowanie może być stosowane dla dużych i rozległych sieci, obsługuje do 200 zewnętrznych punktów dostępowych marki TRENDnet. Intuicyjny sterownik automatycznie wykrywa obsługiwane urządzenia w danej sieci.

Zalety nowego rozwiązania to przede wszystkim scentralizowane rozwiązanie pozwalające zarządzanie wieloma urządzeniami z jednego miejsca – konfigurowanie, uaktualnianie oprogramowania, a także szybkie szybkie przenoszenia ustawień z jednego punktu dostępowego do drugiego.

Dbając o zmieniające się potrzeby sieci, oprogramowanie oferuje elastyczność administracji umożliwiając niestandardowe konfiguracje ustawień dla pojedynczych i zgrupowanych punktów dostępowych. W przypadku grupy urządzeń, modyfikowanie ustawień wprowadzone może być raz i zastosowane automatycznie dla wielu urządzeń.

Aktualne modele urządzeń zgodne z nowym oprogramowaniem: TEW-738APBO, TEW-739APBO, TEW-676APBO, TEW-455APBO.

Oprogramowanie jest już dostępne. Instrukcje szybkiej instalacji można znaleźć na podstronach powyższych produktów.

O TRENDnet Inc.

TRENDnet jest globalnym dostawcą rozwiązań sieciowych i nadzoru dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla użytkowników domowych. Firma skutecznie i z sukcesami wprowadza na rynek nowe rozwiązania od 1990 roku. TRENDnet umożliwia użytkownikom współdzielenie dostępu do szerokopasmowego dostępu do sieci, multimediów i urządzeń peryferyjnych w sieci. Zróżnicowane portfolio produktów TRENDnet zawiera m.in. bezprzewodowy sprzęt sieciowy, kamery IP, przełączniki, urządzenia PoE, rejestratory wizyjne(NVR), serwery druku, urządzenia powerline, serwery NAS i inne.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź  www.trendnet.com/company, www.facebook.com/TRENDnet.Poland, www.twitter.com/trendnet

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Planet CV7L-LP 2/4 - kanałowe oprogramowanie do obsługi kamer z serii E

niedz. lis 22 , 2015
Planet Cam Viever 7-Lite to produkt nowej generacji, przeznaczony do obsługi kamer IP z serii E. Umożliwia ono łatwe tworzenie systemów nadzoru składających się z wielu kamer na średnich i dużych obiektach, a także kontrolowanie i obsługę za pomocą pojedynczego komputera PC.
box CV7 LP Series

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa