Triton – nowa marka na polskim rynku

teorie1mJeden ze światowych liderów w rozwoju i produkcji 19’’ szaf dystrybucyjnych m.in. dla centrów danych i telekomunikacji, czeski producent Triton, wybrał agencję Projekt Zero2 do obsługi działań PR i marketingowych. Do zadań firmy należy współpraca z mediami.

 

Marka z tradycjami

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Obecna siedziba znajduje się w czeskiej miejscowości Starý Mateřov. Triton zatrudnia ponad 180 pracowników w nowym zakładzie produkcyjnym o powierzchni 14 000m2.panorama big 710x175

Najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne pozwalają na efektywną produkcję wysokiej jakości szaf. Każdy z produktów marki Triton projektowany i wytwarzany jest na miejscu, przy  wykorzystaniu najnowszych technologii co w połączeniu  z wysokim poziomem jakości  czyni markę liderem w branży.

Oferta produktowa

Producent w swojej ofercie posiada szafy serwerowe (stojące, wiszące, specjalne i akcesoria), urządzenia dla centrów danych (RDA dla centrów danych, gorące/zimne alejki, podłogi podniesione i akcesoria), a także szafy dystrybucji energii.Technologie 710x131

Najwyższa jakość

– Części do maszyn produkujących 19’’ obudowy oraz akcesoria są przygotowywane przez światowej sławy firmy produkujące maszyny – Trumpf oraz Euromac.
– Półprodukty malowane są proszkowo – jest to odpowiedni system nanoszenia farby. Farba proszkowa używana jest do stworzenia mocnej oraz wytrzymałej powierzchni odpornej na mechaniczne oraz chemiczne uszkodzenia.
– Powierzchnie metalowe są wcześniej przygotowywane, poprzez czyszczenie chemiczne, do nałożenia odpowiedniej warstwy farby.
– Przed malowaniem nie są używane żadne rozpuszczalniki, sama farba natomiast nakładana jest w komorze elektrostatycznej. Można zamówić swój własny kolor, firma oferuje szeroką paletę barw w każdym odcieniu.
– Farby nie zawierają  metali ciężkich i chromu.
– Produkty tworzone są z materiałów nadających się do recyklingu.
– Proces malowania produktów opiera się o własny, zamknięty obieg powietrza, zmniejszający marnowanie energii.

– Wszelkie odpady pochodzące z linii produkcyjnej są dokładnie sortowane oraz poddawane procesowi recyklingu.

Połączenie wszystkich metod operacyjnych gwarantuje najwyższą jakość produktów marki TRITON, co potwierdzają otrzymane świadectwa jakości

więcej szczegółów: http://www.triton.cz/pl/

Redakcja

leave a comment

Create AccountLog In Your Account