Trzeci ze sprawców został ujęty przez pracownika ochrony i oddany w ręce mundurowych. Żory. APEL Policji

Policjanci z Żor poszukują dwóch mężczyzn, których zarejestrowały kamery monitoringu sklepowego, gdy wspólnie z innym mężczyzną usiłowali dokonać kradzieży towaru o łącznej wartości ponad tysiąca złotych. Trzeci ze sprawców został ujęty przez pracownika ochrony i oddany w ręce mundurowych. Stróże prawa apelują o kontakt do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości pozostałych dwóch osób.

Kryminalni z Żor prowadzą dochodzenie w sprawie usiłowania kradzieży sklepowej, do której doszło pod koniec ubiegłego miesiąca. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń trzech mężczyzn próbowało ukraść elektryczne szczoteczki do zębów o łączej wartości ponad tysiąca złotych. Sprawcy zostali zauważeni przez personel sklepu, a jeden z nich ujętych przez pracownika ochrony i przekazany w ręce policjantów. Dwóch pozostałych mężczyzn zbiegło natomiast z miejsca zdarzenia.Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców usiłowania kradzieży. Są to dwaj mężczyźni, których wizerunek publikowany jest na załączonym nagraniu. Wszelkie informacje, również anonimowe, przyjmowane będą pod numerem telefonu: (32) 47 88 233, (32) 47 88 337, (32) 47 88 281.

Wyrazy uznania dla pracownika ochrony za postawę wykazaną na ochranianym obiekcie.

źródło: Ochrona Forum
Kraj • Trzeci ze sprawców został ujęty przez pracownika ochrony i oddany w ręce mundurowych. Żory. APEL Policji

doniesienia prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Dzięki szybkiej interwencji ochroniarzy klubu udało się rozdzielić kobiety. Wielka Brytania

pt. wrz 13 , 2019
KATIE PRICE WYRZUCONA Z KLUBU NOCNEGO!PLOTKI Katie Price (41 l.) znów narozrabiała. O jej wybryku szeroko rozpisują się brytyjskie media kolorowe. Celebrytka (sprawdź!), która prywatnie jest mamą pięciorga dzieci, znana jest głównie z wywoływania skandali, a także chwalenia się kolejnymi operacjami plastycznymi.Teraz znów jest o niej głośno, a wszystko za […]

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa