World Rescue Services & Public Safety 2016

World Rescue Services & Public Safety 2016

8 kwietnia 2016 0 przez Redakcja

WRSPS LOGO 600x1502-4 czerwca 2016 roku odbędzie się pierwsza edycja międzynarodowych targów World Rescue Services & Public Safety w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie – największym ośrodku wystawienniczym w Polsce.

W jednym miejscu na 500 000 m2 zewnętrznej powierzchni i 143 000 m2 wewnętrznej powierzchni wystawienniczej spotkają się przedstawiciele branż służb ratowniczych oraz bezpieczeństwa publicznego. Misją World Rescue Services & Public Safety jest szerzenie wiedzy i podnoszenie poziomu umiejętności specjalistów, służb mundurowych i ludności cywilnej z zakresu bezpieczeństwa, ratownictwa, pożarnictwa i higieny pracy. Dlatego podczas targów WRSPS kładziony jest szczególny nacisk na innowacyjne produkty i rozwiązania firm krajowych oraz zagranicznych.

World Rescue Services & Public Safety łączy ze sobą wystawy najnowszych technologii oraz trendów z branży służb ratowniczych i bezpieczeństwa publicznego ze sprzedażą bezpośrednią w trakcie trwania targów.

Będzie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowocześniejszymi i innowacyjnymi produktami oraz rozwiązaniami dla służb ratowniczych i bezpieczeństwa publicznego. Specjaliści z każdej branży poprowadzą wykłady, intensywne warsztaty i panele dyskusyjne. Targi zostały podzielone na 4 moduły: Warsaw Rescue dla służb ratowniczych, Warsaw Safety dla zapewnienia bezpieczeństwa pracy, Warsaw Security poświęcone systemom zabezpieczeń oraz Warsaw Fire Protection dla branży ppoż. i strażackiej.

Wiecej informacji znajdą Państwo na stronie www.wrsps.com.

WRSPS