Zaawansowane rozwiązania łączności sieciowej dla nowoczesnych przedsiębiorstw

Inteligentne sieci łączności to branża, na którą w tym roku postawił AirLive – tajwański producent specjalizujący się w rozwiązaniach sieciowych już od 23 lat. W Polsce doceniany przede wszystkim za urządzenia n.pug, n.top, n.power, g.duo i rozwiązania w zakresie monitoringu IP. Firma ze swoimi technologiami wystawi się na prestiżowych targach Computex 2016. Jako, że targi odbywają się na Tajwanie, to stworzyliśmy krótki przegląd produktów i technologii, które zostaną tam zaprezentowane.Computex logo

AirLive SmartCube 300W – całodobowy asystent w sklepie i magazynieimg1

SmartCube 300W to inteligentna kamera IP z wbudowanym czujnikiem temperatury i wilgotności, a także inteligentnymi funkcjami zliczania ludzi, rozpoznawania twarzy i definiowania stref, po których przekroczeniu zostanie uruchomiony alarm. Kamera zlicza klientów, a następnie wysyła raporty bezpośrednio na zdefiniowany wcześniej adres e-mail. Taki raport z łatwością można zaimportować do arkusza kalkulacyjnego i przedstawić w przyjaznej dla oka formie wykresów. Raporty okażą się przydatne w celu jeszcze efektywniejszego zarządzania sklepem i planowania jego rozwoju.
Wbudowane czujniki temperatury i wilgotności pozwolą na efektywne monitorowanie magazynów, szklarni i innych miejsc, gdzie takie dane okażą się bardzo istotne.

Nowe przełączniki z funkcją topologii sieciimg2

Seria przełączników z funkcją topologii sieci jest specjalnie zaprojektowana do współpracy z urządzeniami AirLive. Są wyposażone w zintegrowany interfejs nadzoru i punktów dostępu, który sprawdzi się w łatwym konfigurowaniu innych urządzeń AirLive, w tym kamer i punktów dostępu. Seria przełączników oferuje graficznny interfejs monitorowania urządzeń, który pozwala użytkownikom zarządzać instalacjami i monitorować wszystkie aktywności w sieci, w tym kamery IP, punkty ostępu, telefony IP – a wszystko to jeszcze łatwiej niż dotychczas.

Funkcja Device Guard

Funkcja pozwala kontrolować urządzenia podłączone przez PoE. Jeśli urządzenie przestanie działać poprawnie i nie odpowiada, zostanie automatycznie uruchomione ponownie. Funkcja pozwala działać Twoim kamerom IP płynnie bez potrzeby wysyłania technika w celu ich serwisowania.

Podgląd graficznyimg3

Seria przełączników z topologią sieci wspiera schematy graficzne, które pozwolą administratorom jeszcze lepiej zrozumieć plan sieci lub problem. Dostępny jest widok topologii, piętra (eMap) oraz widok urządzeń na Mapach Google.

Pełna gama kompleksowych rozwiązańimg4

Na targach Computex 2016 AirLive pojawi się wraz z pełną gamą produktów, które będzie można przetestować. Oprócz powyższych technologii i produktów zostaną zaprezentowane także urządzenia AirMax 4GW i VH-4GW, które umożliwiają wdrożenie sieci w miejscach, w których wdrażanie infrastruktury przewodowej jest trudne lub niemożliwe.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

VIII Konferencja naukowa - Bezpieczeństwo w Internecie

wt. maj 17 , 2016
Strategia cyberbezpieczeństwa dla Polski będzie 20 maja tematem obrad plenarnych konferencji w Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, współorganizowanej przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. W pięciu sesjach omawiane będą: organizacja ochrony cyberprzestrzeni RP, prawne aspekty ochrony sieci i informacji, metody i techniki zwalczania cyberprzestępczości, […]

You May Like

Ostatnie wpisy

KONTAKT

e-mail:

redakcja@portal-ochrony.pl

tel.:

(+48) 513 949 472

adres: 43-178 Ornontowice

ul. Zwycięstwa 136

Wydawa: CERTE – Paweł Bilko

Redaktor naczelny: Paweł Bilko

Archiwa